Menü
Sepetim

Cüzdan

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Cüzdan

Toplu davet ve özel organizasyonlarda, kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan cüzdan ürünleri, yaz aylarına özel daha canlı renkler ile üretilmektedir. Bunun yanı sıra günlük hayatta da sorunsuz olarak kullanılabilen cüzdanlar siyah, sarı, kırmız ve mavi gibi renklerin karışımı ile daha fazla göze edici şekilde hazırlanmaktadır. Özel ipli aparatları sayesinde daha sorunsuz ve güvenli taşıma ayrıcalıklarını sağlayan cüzdan ürünlerimizde, kolay açılıp kapanma işlemi sunan fermuarlar yer almaktadır.


Cüzdan Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kıyafet, ayakkabı ya da şapka gibi seçimlerinin olduğu kadar cüzdan seçimlerinin de önemine dikkat edilmelidir. Öncelikle bayanların cüzdanları hangi zaman ve alanlarda kullanacağını belirlemesi ve seçimleri buna göre yapması gerekmektedir. Özel kumaş ve parça malzemeleri kullanılarak üretilmiş olan renkli cüzdan ürünlerimiz, uzun yıllar hatasız olarak kullanılabilme özelliğine sahip olmaktadır. Zevk ve özelliğinize uygun renkteki cüzdan tercih edilmesi ve de üretimi sağlayan firmanın, cüzdan üretiminde kullanmış olduğu malzemelerin sağlıklı olmasına dikkat etmenizde, seçimlerde önemli olan diğer seçenekler arasında yer almaktadır.


Renkli Cüzdan Kullanım Alanları

Günlük hayatta önemli fatura, kart ya da paraların güvenli şekilde saklanması amacı ile kullanılmakta olan cüzdan çeşitleri, erkekler için olduğu kadar kadın müşterilerimiz içinde yoğun tercih sebebi olmaktadır. Komşular ile yapılacak olan özel günlerde, alışveriş merkezlerinde, pazarlarda ya da iş alanlarında, yani tüm bölgelerde kullanılabilen cüzdan çeşitleri, farklı renk tasarımları sayesinde daha çok yaz ayları için kullanışlı olmaktadır. Buna göre plaj ve sahillerde, alış veriş yapabilmek amacı ile kullanılan cüzdan modelleri, toptan ya da perakende olarak satışa sunulmaktadır. Kredi kartı ile taksit seçenekleri ile sunmuş olduğumuz cüzdan modellerine, sitemiz üzerinden kolay şekilde erişebilir ve fiyatları hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz.


Renkli Cüzdan Fiyat Çeşitleri

Genel olarak aynı boyutlarda ve malzemelerde görülen renkli cüzdan malzemelerimizde fiyatlarda aynı oranda yer almaktadır. Yaklaşık 8,00 TL değerinde olan cüzdan ürünlerimiz için avantaj sağlayan firmamız, toplu alımlarda yapılacak olan 100 TL ve üzerindeki alışverişler için ürünleri ücretsiz kargo ile işyeri ya da ev adreslerinize kısa süre içerisinde teslim etmektedir.