Menü
Sepetim

Büküm Saplı Kağıt Çantalar

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

Büküm Saplı Kağıt Çantalar

             Daha çok firmalar bazında müşterilere ürünler sunulurken tercih edilen büküm saplı Kağıt çantalar, kaliteli malzeme yapısı ve ayrıca uygun fiyatlarda üretimi sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle firmaların logoları ve ürün ya da hizmetin görselinin de yanına eklendiği bu çantalar, dayanıklı malzeme yapısı ile rahat bir kullanım şansı sunmaktadır. İster tek bir yanına istenirse de her iki yanına tasarım haline getirile görsel ve yazılı baskı sayesinde aynı zamanda ücretsiz bir reklam şansını da sağlamaktadır. O yüzden günümüzde ünlü markalar dahilinde başta gıda sektörü olmak üzere, tekstil alanında da yoğun şekilde perakende firmalarının kullandığı önemli çanta çeşitleri arasında yer almaktadır.

  Çevre dostu kaliteli büküm saplı Kağıt çantalar

             Özellikle karton ya da naylon çanta çeşitlerine göre geri dönüşüm imkanı sunduğundan dolayı çevre dostu olarak çok fazla tercih edilmektedir. İnsan sağlığını koruyucu bir yapı ile tasarımı gerçekleştirilen bu çanta modelleri, toplu şekilde üretimden geçmekte ve önemli firmaların ürünlerini müşterilerine sunarken kullanmalarına fırsat sunmaktadır. Özellikle şimdi çok uygun fiyatlar dahilinde elde edilebilecek olan büküm saplı kağıt çantalar satın al ve bunu toplu şekilde elde ederek güven içerisinde kullan. Bütçe dostu bir seçenek sağlayan ve saf selüloz veya geri dönüşümlü kağıtlardan üretimi gerçekleştirilen bu çantalar, üstelik döküm saplı avantaja sayesinde rahat bir tutma şansı da vermektedir.

Çok uygun fiyatlarla büküm saplı çanta modelleri

             Günümüzde sade tasarımların yanı sıra ayrıca birçok değişik renk altında farklı stiller dahilinde de üretimleri gerçekleştirilmektedir. Kullanılacak olan sektöre bağlı olarak tercih edilen büküm saplı kağıt çanta modelleri, değişik ürünler bazında farklı ağırlıklardaki eşyaları da rahatlıkla taşıma şansı sunmaktadır. Güçlü sap yapısı ve genel çerçevede dayanıklı malzeme yapısı sayesinde farklı sektörlerde güven içerisinde kullanılmaktadır. Yapımı ve üretimi oldukça kolay bir biçimde hayata dönüştürülen bu kağıt çanta modelleri, aynı zamanda firmaların ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmaları da olanak tatlı sunmaktadır. Bu şekilde müşteri kağıt çantalarla ürünü aldıktan sonra dışarı çıktığı zaman, firmanın logosunu ve ürünleri de aynı şekilde ücretsiz biçimde tanıtma imkanı verir.