Menü
Sepetim

Nako Kar Tanesi

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 20 (1 Sayfa)

Nako-Kar-Tanesi

             Keyifli ve sıcak bir kış mevsimi geçirmek isteyenlerin aksesuar örerken tercih ettiği nako kar tanesi iplikleriyle siz de yaratıcılığınızı ve tarzınızı gözler önüne serebilirsiniz. Basit bir örgünün bile farklı bir havaya bürünmesini sağlayan kar tanesi yumaklarıyla hareketli ve sıra dışı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

  Nako Kar Tanesi Ürün Özellikleri

             %20 Yün, %65 Premium Akrilik, Polyamid ve %5 Polyesterden oluşan kar tanesi, 100 gram ve 100 metrelik ambalajında satışa sunulur. En ideal örgü için 6-8 numara şiş veya 3 numara tığ kullanılması tavsiye edilir. 14 sıra ve 10 ilmek örüldüğü zaman 10x10 cm'lik bir alanın ortaya çıktığı iplikle kazaktan şala, bereden patiğe kadar sonbahar ve kış mevsiminde kullanılabilecek ürünler hazırlanabilir.

             Hem tığ hem de şişle istenen modelin kısa sürede tamamlanabileceği nako kar tanesi modelleri dikkat çeken bir görünüme sahiptir. Düz renk ipliğin kenarından çıkan taneler, tek renk ya da farklı tonlarda olabilir. Bebek, çocuk, genç ve yetişkinler için el emeği göz nuru bir hediye ortaya çıkarmak isteyenler bu ipliği tercih ederek kısa sürede birden fazla ürün elde edebilirler.

  Hayallerinizi Örgüye Dökün!

             Hayal ettiğiniz modelin gerçeğe dönüşmesini sağlayan nako kar tanesi yumakları sayesinde seçtiğiniz renkle değişik denemeler yapabilirsiniz. Müşterilerden büyük beğeni toplayan ve renk skalasını her geçen gün geliştiren nako kar tanesi fiyatları ile ilgili sitemizden bilgi sahibi olabilirsiniz. Birden fazla ürünün siparişini tek tıkla hazırlayabilir ve satın aldıklarınıza oturduğunuz yerden sahip olabilirsiniz. Öreceğiniz model için kaç tane yumak sipariş vereceğinizi bilemiyorsanız 10x10 cm'lik bir alan için 10 ilmek ve 14 sıra gitmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

             Stoklarımızda yer alan renkleri yakından inceleyebilir ve hayal ettiğiniz modelin seçeceğiniz renkte nasıl duracağını planlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız nako kar tanesi satın al işlemlerini güvenli bir şekilde tamamlayabilir ve zaman kaybetmeden hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar için en doğru tercih olacak kar tanesi ile keyifli bir örgü deneyimi yaşanabilir. Düz örgüyle renkli ve hareketli modellerin ortaya çıkmasını sağlayan iplik çeşidi, farklı yaştan sevdikleriniz için özel bir hediye alternatifi yaratabilir.