Menü
Sepetim

Nako Pop Mix

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)

Nako-Pop-Mix

             Kendinden renkli olan nako pop mix yumaklarıyla akıllı desenlere sahip olabilir, ördüğünüz her şeyi hareketlendirebilirsiniz. Hazırlamak istediğiniz modele farklı bir ip eklemeden ya da desen uygulamadan yaratıcı sonuçlar elde etmek istiyorsanız tercihinizi pop-mix yumaklardan yana kullanabilirsiniz.

Nako Pop-Mix Ürün Özellikleri

             %25 Yün ve %75 Premium Akrilikten oluşan bu iplikle sonbahar ve kışın kullanılacak çok çeşitli aksesuar, ev tekstili ve kıyafetler hazırlayabilirsiniz. Bebekten çocuğa, gençten yaşlıya kadar herkes için farklı alternatifler sunan nako pop mix modelleri örgüye yeni başlayan ve desen hesabıyla uğraşmak istemeyenlerin hayatını kolaylaştırır ve yaptıkları işten keyif almalarını sağlar.

             Hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz tonlardaki Nako Pop-Mix yumağını seçebilir ve el emeği göz nuru parçalar ortaya çıkararak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sezon modasıyla uyumlu renk tonlarının bir araya geldiği nako pop mix fiyatları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra seçtiğiniz yumakları sepetinize ekleyebilir ve keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

 Zevke ve İhtiyaca Uygun İplik Seçimi

            İplik seçerken ne yapmak istediğinize ve kim için öreceğinize karar vermelisiniz. Her bir yumağı 100 gram ve yaklaşık uzunluğu 120 metre olan yumakları 6-7 numara şiş veya 4,5 numara tığ ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. 10x10 cm'lik bir alanın ortaya çıkması için 11 ilmek çekmek ve 17 sıra örmek gerektiğini kaç yumak almanız gerektiğini düşünürken kullanabilirsiniz. Hem şiş hem de tığ ile günün modasını takip edebileceğiniz ürünler ortaya çıkarmak istiyorsanız hemen ekran karşısına geçerek nako pop mix satın al hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

            Kadınlar için yelekten hırkaya, erkekler için kazaktan kaşkol’a, çocuklar için bereden patiğe kadar pek çok farklı üründe kullanılabilecek olan pop-mix ipliklerle hangi deseni uygulasam telaşına düşmeden hareketli modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Düz renk bir iplikle örmeye başladığınız kazağa pop-mix iplikle bir karakter verebilir ya da akıllı iplikle ördüğünüz bereye düz renk ponponlar takarak hayata bakış açınızı gözler önüne serebilirsiniz. Sezon renklerinin bir araya getirildiği tonlar her türlü alt giyimle uyum içinde kullanabileceğiniz triko, üst giyim, aksesuar ya da çanta hazırlamanız için tercihinize sunulur.