Menü
Sepetim

Mini Kavanoz

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Mini Kavanoz

Daha önceki yıllarda evlerde genellikle tuz, şeker ve çay gibi ürünlerin koyulması ve korunması amacı ile kullanılan mini kavanoz ürünlerimiz, günümüzde tasarımcı kişiler sayesinde dekoratif ve süs amaçlı kullanılabilmektedir. Farklı renkteki kapaklar ile satışa sunduğumuz ürünlerimizde özel cam ve plastik kapak çeşitleri yer almaktadır. 4,5 ile 4,5 ölçülerine sahip olan ürünlerimiz için internet üzerinden toplu siparişlerinizi de sorunsuz şekilde verebilirsiniz.


Süsleme Amaçlı Kullanılan Mini Kavanoz Renkleri

Son dönemlerde gençler arasında da moda haline gelen ve kız arkadaşlarına daha farklı hediyelik eşya almak isteyen kişiler tarafınca tercih edilen mini kavanoz malzemelerimiz, özellikle mavi ve pembe renk seçenekleri ile sıkça talep görmektedir. İçerisine çikolata, yüzük ya da kolye gibi ürünlerin koyulması ile birlikte farklı boncuk malzemeleri ile süslenen ürünlerimiz, mutfak ve salon gibi yapı alanlarında süs amacı ile de kullanılabilmektedir. İnternet adresimizde bahsedilen ürünlerin kapaklarında mavi ve pembe renkleri yer almış olsa da, sipariş sırasında belirttiğiniz takdirde sarı, yeşil, kırmızı ya da siyah gibi pek çok farklı renkteki kapaklar ile ürünleri gönderebilmekteyiz.


Mini Kavanoz Kullanım Alanları

Sulu boya ya da kuru boya gibi işlemler sonucunda daha canlı, aynı zamanda daha estetik görünüm kazandıran mini kavanoz ürünleri, buna göre ofis ortamlarında, evlerde, cam önlerinde, balkon alanlarında, süsleme sanatçılarında ya da marketlerde estetik görünüm amacı ile kullanılabilmektedir. Cam kısımlarında yer alan yuvarlak ve köşeli özelliklerine dikkat ederek, kullanım amacına göre sipariş verebilecek olduğunuz ürünlerimiz için değişim şartları sunan firmamız, sorunsuz olarak değişim yapabilmek adına 7 gün içerisinde başvuru yapmanızı ve faturaların yanınızda bulunmasını istemektedir.


Mini Kavanoz Fiyat Bilgisi

Mobil cihazlar için daha kullanım avantajı ile site uygulamasına yer veren firmamız, köşeli ya da yuvarlak olarak iki farklı özellikte olan mini kavanoz ürünleri için, daha kolay seçimlerin akıllı telefon sayesinde yapılmasını sağlamıştır. Diğer firma ve markalar tarafınca satışa sunulmuş olan ürünlere göre oldukça düşük fiyatlı olan mini kavanoz çeşitlerimizin tanesi yalnızca 1,40 TL değerindedir. Toptan ürünlerde yapılacak olan 100 TL değerindeki alışverişler için ücretsiz kargo ile teslimat yapılmaktadır.