Menü
Sepetim

Oynar Göz

7,00TL Vergiler Hariç:5,93TL
6,00TL Vergiler Hariç:5,08TL
Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 41 (2 Sayfa)

Oynar göz hobi malzemeleri

 
Hobi çalışmaları pek çok kadının ilgi odağı halinde… Boş vakitlerini değerlendirmek isteyen ev hanımları, hobi işlerini yaparken bir takım malzemelere ihtiyaç duyuyorlar. Hobi işleri genelde takı, boncuklarla yapılan el işleri veya bebekler, oyuncak ayılar şeklinde değişkenlik gösterebiliyor. Bunların temel malzemeleri dışında üzerlerinde ufak tefek detaylarda kullanılacak bir takım aksesuarlar var. Bunlardan biri ise bebeklerin veya oyuncak ayıların gözleri…
Eskiden oyuncak bebeklerin açılıp kapanan gözleri vardı. Çok çocuğun dikkatini celp etmiş, neredeyse çocukluk mirası haline gelmiş bu açılıp kapanan gözler şimdi hobi malzemeleri içinde oynayan gözler olarak daha basitleştirilmiş ama çokta ilginç ürünler.

Oynar göz hobi malzemeleri Çeşitleri

Oynar göz 01 kodlu üründeki mavi göz kapaklı formundaki hobi malzemesi 10 mm boyunda. Yapıştırıcı ile yapıştırılabiliyor. İçerisindeki siyah göz bebeği ise bağımsız bir şekilde hareket edebiliyor. Boyutu ve şekli itibariyle kız bebekler için kullanılabilir.
Oynar göz 02 kodlu ürün ise beyaz zemin formundaki hobi malzemesi 13 mm boyunda. Yapıştırıcı ile yapıştırılabiliyor. İçerisindeki siyah göz bebeği ise bağımsız bir şekilde hareket edebiliyor. Boyutu ve şekli itibariyle tüm oyuncak ayılarda tercih edilebiliyor.
Oynar göz 03 kodlu ürün mavi göz kapaklı ürünün göz kapağı kısmı mavi olmayan halidir ve bu  hobi malzemesi 10 mm boyunda. Yapıştırıcı ile yapıştırılabiliyor. İçerisindeki siyah göz bebeği ise bağımsız bir şekilde hareket edebiliyor. Yine oyuncak bebeklerde kullanılabilecek bir malzemedir.
Oynar göz 04 kodlu üründe ise kodu 02 olan malzemenin 8 mm olanı. Şekil itibariyle aynısıdır. Yapıştırıcı ile yapıştırılabiliyor. İçerisindeki siyah göz bebeği ise bağımsız bir şekilde hareket edebiliyor. İstenilen her tür oyuncakta göz etkisini yaratmak için kullanılabilir.
Hobi malzemelerini paketler halinde almak gerekir. Çünkü seri olarak yapılan işlerde gözler sürekli uygulanır. Göz formu etkisini kaybedecek bir malzeme değildir, sürekli tüketilebilir. Hem daha hesaplı olması açısından hem de kaybolmalara veya düşmelere karşı bir yenisini temin etmek kolaylaşsın diye toplu almak en mantıklısıdır. Paketler 2 gr gelmektedir. 2 grama eşdeğer olacak sayıda malzeme gönderilir. Detayları kategorilerimizden inceleyebilirsiniz.