Menü
Sepetim

Tığ Oyası

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)

Tığ oyası ile yeni bir soluk!

 
Tığ oyaları tarihi çok eski olan bir süsleme sanatıdır. Tığ oyası çemberlerde, eşarplarda, yatak örtüleri, havlu kenarları, evde kullanılan pek çok eşyada süsleme olarak kullanılan, kullanılmaya devam eden ve görünen o ki kadınların hiç vazgeçemeyecekleri bir sanat dalı. Kadınlar geleneksel süsleme sanatlarını çok severler ve tığ işi evlenmekte olan bir bayanın çeyizinin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Bu fikirden yola çıkarak üretilen tığ işi oyalarla artık çalışan kadınlar pek uğraşamıyor. Bu duruma alternatif olarak üretilme ihtiyacı hissedilen ve tamamen el işi olan, renk renk çiçekli tığ işleri satılıyor.

Tığ oyası Satın Al

Çiçek desenli tığ oyası aynı zamanda takılarda da popüler bir malzeme olarak kullanılmaya başlandı. Kolyeler, saç bantları, bilekliklerde çiçek desenli tığ oyası yeni bir nefes adeta. Hanımların özgün fikirlerinden yola çıkılarak hazırlanmış oyalar, tığ oyaları kategorimizde onlarca çeşitliliğe sahip olup, hemen hemen her renk tonunda bir oya mevcuttur. Takılarınıza montajını yuvarlak halkası aracılığı ile yapabileceğiniz, montajı da kolay olan bu oyalar bugünlerde hemen hemen her kıyafet üzerine alternatif ve farklı bir süsleme aracı olarak göze çarpmakta.
Boyları 9-11 santimetre arasında değişen oyalar uç kısımlarına da değişik bir form kazandırmak için minik boncuklar işlenmiş. Bu boncuklar sayesinde daha etnik ve detaylı, hem de daha havalı bir görüntüye kavuşan bu oylarla takı tasarımlarınıza yeni ve görülmemiş bir efekt kazandırabilirsiniz. Pek çok kadının tarzını yansıtacak kadar şık ve aynı zamanda incelikli bir elişi ile hazırlanmış olan bu oyaların fiyatları da oldukça makul. Küçük bir meblağ ile hobi tasarımlarınıza adeta rağbet görecek bir tasarım ilave etmiş olacak, aynı zamanda yaptığınız tasarımı her kıyafete uydurabilecek kadar geniş bir perspektife sahip oyalarla hiç görülmemiş takılar tasarlayabileceksiniz.
Tığ oyası kategorimizde tarafımızdan çekilmiş resimlerini de görerek aklınızda herhangi bir şüphe kalmadan tığ oyalarımızın ve takılarınız için kullanacağınız genişliği, uzunluğu da takip edebilirsiniz. Bu tığ oyaları takılarınıza ve tasarımlarınıza adeta şifa gibi gelecek. Çiçek desenli tığ oyası kategorisini incelemeden takı tasarımı yapmayın!