Menü
Sepetim

Paraşüt / Bileklik İpi

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 144 (6 Sayfa)

Paraşüt Bileklik ip

Paraşüt Bileklik ipleri renk renk, çeşit çeşit mağazamızda, online alışveriş imkanları ile yanıbaşınızda!

Takılar kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri. Bileklikler, kolye ve küper hemen hemen her kıyafetin tamamlayıcısı olarak görülüyor günümüzde ve kadın erkek ayırt olmaksızın herkesin küçük bir takı koleksiyonu var. bazı takılar çok ağır bir görüntüye sahipken bazı takılarsa her kıyafetle kullanılabilen cinsten.

Paraşüt Bileklik ipi Satın Al

Evde takı yapımı ile meşgul olan kişiler paraşüt ipi bileklik tabir edilen bileklik çeşidini kullanıyorlar. Bu bileklik ipi kola sarılarak sade bir biçimde kullanılabildiği gibi üzerine boncuklarla süslemede yapılabiliyor. Bu süslemeleri yapacağınız bileklik ipinin sağlamlığı, bileklik ipinin kalitesi ve hangi malzemeden yapıldığı da oldukça önemli bir ayrıntı. 0,8 mm kalınlığı olan bu iplerin satın aldığınız topunun içinde 50 m uzunluğunda ip bulunmakta olup, kesilerek istediğiniz ebatta bileklik ipleri oluşturmanız mümkündür. Paraşüt bileklik ipleri ile yapacağınız takı tasarımlarınız asla kopma yapmaz. Uzun süre su ile temasta olabilir, çürümesi zor iplerdir. Ağır boncuk ve metalleri taşıyabilir, ek yapılabilir bir malzemedir. Aynı zamanda aklınıza gelebilecek her renk tonu ip mevcuttur.

Dilediğiniz rengini uzunca kesip bileğinize dolayarak kullanabilir, dilerseniz sade bir şekilde süsleyebilirsiniz. Kalınlığı ve makarasından çıkan ipin uzunluğu her rengi için aynıdır. Farklı renklerde farklı boyutta ipler elde edilmez.

Hem geçmiş yılların modası olan ve sağlamlığı ile bilinen bu malzemeler hala çok revaçta. Yerine gelen suni deri malzemeler kolayca yırtılıp kopmalar yapabilirken paraşüt bileklik iplerinde böyle bir sorunla karşılaşmıyor kullananlar. Dilenirse kolye uçlarının da takılabileceği alternatif bir malzeme olarak da kullanılabiliyorlar. Her aksesuarcıda bulamayacağınız bu toptan ürünü sitemiz üzerinden paraşüt ipi kategorisindeki bileklik ipi menüsünden rahatça bulabilir, gerçek çekimleri yapılmış malzemeleri görerek satın alabilir ve evinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece mağaza mağaza, dükkan dükkan hobi malzemesi aramak zorunda kalmaz, hem güvenli hem de ekonomik bir alışveriş yapmış olursunuz.

Genç kız ve erkeklerin, hatta artık orta yaşlı insanların bile takmaktan keyif alacakları paraşüt bileklik ipini mutlaka denemelisiniz. Hem güvenli hem keyifli alışveriş için kategorimizi tıklayın!