Menü
Sepetim

Boru Boncuk

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 244 (9 Sayfa)

Boru Boncuk

             Parlak görünümleri ve değişik şekil tasarımı ile gerçekleştirilmiş tarzları sayesinde, kişisel zevkinize bağlı olarak şık kolye seçeneklerini tasarlayabilirsiniz. Özellikle bu konuda boru boncuk çeşitleri günümüze çok fazla tercih edilmektedir. El işçiliği konusunda büyük bir rahatlık sunan ve farklı iplik modelleri ile güzel bir görünüm sağlayan boncuklar sayesinde, harika takılar üretebilir; bunu farklı zamanlarda değişik yerlerde keyifle kullanabilirsiniz. Birbirinden değişik renkler altında seçim yapılabilecek boru boncuklar, 7 mm boyu ve 2 mm eni ile günümüzde aksesuar yapımı için yoğun şekilde değerlendirilmektedir. Sağlam malzeme yapısı ve kirpiklerin rahatlıkla içerisinden geçebilecek standart delik kısmı sayesinde, dilediğiniz değişik seçenekler altında harika kolyeler oluşturabilirsiniz.

  Kendi aksesuarınızı yaratın

             Hem amatör şekilde kendi aksesuarınızı yaratarak bunu farklı zamanlarda kullanabilir hem de özel tasarımlar gerçekleştirmek suretiyle, satışını da yapabilirsiniz. Toplu şekilde çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz boru boncuk fiyatları açısından, şimdi kategori üzerinde çok uygun seçenekler dahilinde sunuluyor. Özel bir üretim hattından geçmiş ve kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış bu boncuklar, giyim çeşitlerimizi uygun olarak farklı renkleri altında seçim şansı sağlıyor. Bunlar içerisinde beyaz, altın sarısı; mat gümüş ya da burgulu sarı gibi birçok değişik görsel içerisinden keyifli bir tercih gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu boru boncukları diğer boncuk seçenekleri ile bir araya getirebilir ve farklı tasarımlar da yaratabilirsiniz. Kendi zevkinize göre harika kolyeler yaratabilir aynı zamanda bu boncuklardan güzel bir bileklik de oluşturabilirsiniz.

  Her yerde rahatlıkla kullanım imkanı

            Günümüzde boru boncuk modelleri sadece kolye ya da bileklik için değil, aynı zamanda birçok yerde değişik aksesuar oluşturmak adına da değerlendirilmektedir. Çok uygun fiyatlarla temin edilebilecek olan bu ürünler, özellikle parlak görünümleri ve standart ölçüleri sayesinde esnek bir görsel sunuyor. Kıyafetlerinizle harika bir aksesuar oluşturabilir, bütünlük sağlayarak değişik davet ve organizasyonlara daha havalı şekilde katılma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca bu güzel boncuk çeşitleri ile gerçekleştireceğiniz tasarımları, sevdikleriniz adına onların özel günlerinde hoş bir hediye olarak da sunabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla toplu şekilde farklı renkleri altında bu ürünleri satın alabilir, rengarenk görünümleri ile güzel bir aksesuar çeşidini hayata geçirebilirsiniz.