Menü
Sepetim

Oya Aparatı

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 65 (3 Sayfa)

Oya Aparatı

             Prestij boncuk firması olarak 21 yıldır sektörde hizmet veren bir firmayız. Prestij boncuk dünyası, sektörde trendleri takip eden, geniş ürün çeşitliliğine sahip, teknolojiyi takip eden yenilikçi bir firma olarak rakipleri arasında lider durumda yer almaktadır. Kalite ve güven anlayışıyla her türlü hobi ihtiyacınızda firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İğne oyası yapmak isteyenlerin kullanabileceği aparatlar, aynı zamanda takı tasarımlarında da kullanılabilmektedir. Farklı desenlerde, boyutlarda ve renklerde
oya aparatı
sitemizde yer almaktadır.

  Küçük Ebatlarda İğne Oyası Aparatı

             Küçük ebatlarda satılan iğne oyası aparatları kolye tasarımları için de kullanabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Bu ebatlarda oya aparatı seçenekleri şöyledir;

  Küçük boy metal iğne oyası aparatı: Bu ürünün boyutları (3x2) cm olarak satılmaktadır. Ucunda 3, baş kısmında 1 halka bulunan aparat, gümüş renktedir.

  Gümüş renkli iğne oyası aparatı: Gümüş renginde olan oya aparatı, (5x3) boyutlarındadır. İğne oyası aparatında 7 halka yer almaktadır.

  Yuvarlak iğne oyası aparatı: Aparatın boyutları 5 cm'dir. Yuvarlak şekilde satılan aparat, iğne oyalarını farklı şekillerde tasarlamak isteyenler için ideal ürünler arasındadır.

  Farklı Renklerde İğne Oyası Aparatı

             İğne oyası aparatları olarak gümüş renk ağırlıklı olarak ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Fakat bazı oya aparatı çeşitlerinde gümüş renginin yanı sıra bronz ve altın sarısı renklerinde de ürün grubu satılmaktadır.

  Yarım ay şeklinde oya aparatı: Yarım ay şeklinde üretilen ürün, üç değişik renkte satılmaktadır. Gümüş rengi, bronz ve altın sarısı tonlarında iğne oyası aparatı bulabilirsiniz. Ürünün eni 2 cm, boyu 4.7 cm'dir ve aparatın üzerinde 17 halka yer almaktadır.

  Kabartmalı iğne oyası aparatı: Altın sarısı renklerinde ve 6 x 3 cm boyutunda satılan ürün üzerinde 10 halka bulunmaktadır. İğne oyası aparatının üzerinde kendinden kabartmalı, çiçek motifleri yer almaktadır.

  Üç Parçalı İğne Oyası Aparatı

             İğne oyası aparatı içerisinde bu ürün farklı bir kategoriye sahiptir. Çünkü ürün 3 parça halinde satılmaktadır.

  Aparatın ölçüleri;

  1.parça: 7 x 3.5 cm

 2.parça: 9 x 3.5 cm

 3.parça: 7x 3.5 cm boyutlarındadır.