Menü
Sepetim

Şifon Çiçek

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Şifon Çiçek

Son zamanların süsleme modasının artması ve farklı malzemelerin daha etkili şekilde süslenebilmesi amacı ile kullanılan sifon çiçek ürünlerimizde, birbirinden renkli modeller yer almaktadır. Genellikle 1 metre değeri üzerinden satışa sunmuş olduğumuz şifon çiçek ürünleri, günümüzde kapı süslemesi ve araç süslemesi için tercih edilmektedir.


Şifon Çiçek Modelleri

Yaklaşık %40 indirim ayrıcalıkları ile internet üzerinden satışa sunmuş olduğumuz şifon çiçek modellerinde sarı, kırmız, beyaz, krem, su yeşili, saks mavisi ve petrol mavisi gibi farklı renk seçenekleri yer almaktadır. Yapay malzemeli olarak sunmuş olduğumuz çiçekler, kişilerin isteği ve arzusuna göre bütün halinde kullanılabilmekte ya da kesilerek, birden fazla ürünlerin süslenebilmesi için kullanılabilmektedir.


Şifon Çiçek Nerelerde Kullanılır

Kadınlar arasında son dönemlerde gittikçe tercih haline gelen şifon çiçek ürünlerimiz, başta ayakkabı, çanta ve şapka ürünlerinde olmak üzere akla gelebilecek olan tüm alan ve malzemelerde kullanılabilmektedir. Kıyafetlerde, halılarda, banyo alanlarında, ayna köşelerinde ya da arabalarda da kullanım avantajı sağlayan ürünlerimiz, farklı renk aralıklarında olduğu için kıyafetlerin üzerine de tasarlanarak kullanım avantajına yer vermektedir. Metre üzerinden satışa sunulan şifon çiçek ürünlerimizin, 1 metresinde 12 ile 13 adet çiçek yer almaktadır. Çiçekleri isterseniz kesebilir, isterseniz de bütün halde farklı alanlarda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Whatsapp ve telefon numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, kolay şekilde verebilecek olduğunuz siparişler için, sorunsuz teslimat avantajlarını sunan firmamız bunun yanı sıra bünyesindeki tüm ürünlerin arkasında durmakta ve beğenilmeyen ürünleri geri iade almaktadır.


Şifon Çiçek Fiyatları

Normal fiyatının 5, 00 TL değerinde olduğu sifon çiçek ürünlerimiz için indirimli fiyatlar sağlayan firmamız, internet üzerinden verecek olduğunuz siparişlerde %40 indirim yapmaktadır. Buna göre renk çeşitlerinin fark etmediği sifon çiçek ürünlerimizin fiyatları 3,75 TL değerindedir. Ancak belirlenen fiyatlar yalnızca metre hesabına göre işlenmekte ve buna göre ürünlerin 1 metresi, yaklaşık 3,75 TL arasında görülmektedir. Toplu alım yapmak isteyen müşterilerimiz için sunduğumuz ücretsiz kargo avantajları sayesinde ürünlerin sorunsuz ve kısa süre içerisinde sahiplerine teslim edilmesi mümkün hale gelmektedir.