Menü
Sepetim

Miyuki Boncuk Seti

249,90TL Vergiler Hariç:227,18TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Miyuki Boncuk Seti

 

            Bu kategori altında sizlere sunulan birbirinden renkli ve çeşitli boncuk setleri ile hayallerinizdeki tasarımları gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz takı yapımında kullanabileceğiniz veya çeşitli işlemeler ve dokumalar ile özel tasarımlı eşyalar üretebileceğiniz bu bocuk setleri en yüksek kalite ve uygun fiyat avantajlarına sahiptir.

 

Rengarenk Boncuklar

 

            Sizlere bu başlıkta sunulan boncuk setlerinin içeriğinde, setlerin özelliklerine göre boncukların dışında boncuk ipi, boncuk iğnesi ve isteğinize bağlı olarak boncuk dokuma tezgahı bulunmaktadır. Birbiri ile uyumlu boncuk renklerinin yer aldığı bu setlerde dilerseniz boncuk başlangıç seti başlığı altında hemen her rengi bulabileceğiniz ürünler mevcuttur. Son zamanlarda oldukça yoğun ilgi ile karşılanan bu boncuklar ile birbirinden şık ve eğlenceli tasarımlar elde edilmektedir. Bu sayede yeni bir hobi alanı elde etmek ya da ürettiğiniz şık tasarımları kendiniz için yeni bir kazanç kapısına dönüştürmeniz mümkün.

 

Orijinal ve Dayanıklı Ürünler

 

            Sizlerle bu başlık altında buluşturulan miyuki boncuk seti yer alan boncuklar, dayanıklı malzemeler ile elde edilen orijinal ürünlerdir. Bilindiği üzere bu tür çalışmalarda kullanılan boncukların zamanla yıpranması ve kırılması istenmeyen bir durumdur. Böyle bir durum karşısında tüm emeklerin boşa gitmesini hiç kimse istemez. Burada sizlere sunulan ürünler, dayanıklı olduğu kadar sağlıklı ürünlerdir. Uzun süreli kullanıma en uygun biçimde tasarlanan bu boncuklar, her zaman ilk günkü parlaklığını ve renkliliğini korumaktadır. Bu boncukları renk ihtiyaçlarınıza göre ikili, birkaç rengin bir arada bulunduğu mini set ya da daha farklı renklerin ve yardımcı objelerin bir araya getirildiği setler biçiminde satın alabilirsiniz.

 

 Uygun Fiyat Avantajları

 

            Bu kategoride yer alan ürünler, sağladığı pek çok avantajın yanı sıra en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Site üzerinden sipariş vereceğiniz boncuk seti ürünlerinde çeşitli indirim imkanları bulunmaktadır. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için siteye üye olmak ve sipariş oluşturmak yeterlidir. Siparişinizi verdikten sonra, site üzerinden kargo bilgilerini takip edebilir ve siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Hobilerinizi geliştirmek, birbirinden şık ve keyifli ürünler ile hemen tanışmak, indirim seçenekleri hakkında fikir almak için hemen, şimdi siteye üye olarak alışverişe başlayın.