Menü
Sepetim

Dikme Taşlar

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 46 (2 Sayfa)

Dikme Taşlar İle Hobi Dünyanızı Genişletin

             Taş ile süsleme işlemleri uzun zamandır ilgi gören kategorilerden biridir. Hobi dünyasının sürekli olarak renklenmesi, birçok alanda çalışmalar yapılmasını sağlar. Bunlardan biri de dikme taşlar olarak kategorideki yerini almıştır. Yaratıcılığın sınırlarını zorlamanızı sağlayan bu taşlar ile kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

             Takı, aksesuar ya da tekstil alanlarında kullanılan
dikme taşlar
 ürünleri, satın aldığınız ürünler üzerinde kendi tasarımlarınızı yaratarak özgün çalışmalara imza atabilirsiniz. Genel olarak kıyafetlerin üzerinde kullanılan dikme taşlar, modellerin daha farklı ve hoş görünmesini sağlar. Süslemeyi düşündüğünüz ürüne ve kendi zevkinize uygun olarak tercih edebileceğiniz geniş bir dikme taşlar seçenekleri arasından istediğiniz modeli ve rengi seçebilirsiniz. Kıyafetlerinize ya da tasarlamayı düşündüğünüz ürünlerinize farklı bir hava katmak istiyorsanız, kategorimizde yer alan dikme taşlarımızdan birini tercih edebilirsiniz.

  Üretkenliğinizi Ortaya Çıkarın

             Üretkenlik özelliğinizin ortaya çıkmasını ve gelişmesini istiyorsanız, dikme taşlar kategorimizde yer alan modellerden birini seçebilirsiniz. Bu sayede bir hobiye de sahip olarak boş zamanlarınızı eğlenceli ve güzel aktiviteler ile geçirebilirsiniz.

             Sade görünen kıyafetlerinizi bir anda daha şık bir hale getirebilirsiniz. Çok şık kıyafetlere yüksek ücretler ödemek yerine, şık ve güzel dikme taşlarımız ile uygun fiyatlarla şık kıyafetlere sahip olabilirsiniz.

             Yoğun bir iş hayatının stresini, edineceğiniz hobi ile kolayca atabilirsiniz. Bununla beraber, çalışmıyorsanız ve zamanını kaliteli bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız, dikme taşlarımız ile yeni tasarımlar yaparak hayal gücünüzü de geliştirebilirsiniz.

             Hobi ile başladığınız bu aktiviteyi mesleğiniz haline de getirebilirsiniz. Sade olan her şeyi, dikme taşlar ile daha etkileyici ve şık hale getirerek satışa sunabilirsiniz. Bununla beraber, sevdiklerinize kendi el emeğiniz ile yaptığınız bir hediye vererek, onlara verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

             Dikme taşlarımız arasında badem dikme taşlar, damla dikme taşlar ve yuvarlak dikme taşlar gibi seçenekler mevcuttur. Yuvarlak dikme taşlarımız 6 mm, 8mm ve 10 mm arasında değişmektedir. Dikme taşlarımızın boyutları 15 x 7 mm arasında olup, taşların üzerinde dikme işlemine uygun delikler bulunmaktadır. Bir paket aldığınız plastik dikme taşların sayısı 280 – 300 arasında değişir.