KULLANIM KOŞULLARI

Sayın Kullanıcı;

Bu internet sitesine (Web Sitesi) giriş yapmanız veya Web Sitesi’ndeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıda yer alan kullanım koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu Web Sitesi’ne giriş yapılması, Web Sitesi’nin veya Web Sitesi’ndeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vb. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz sorumlu değildir. Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz işbu Web Sitesi ve Web Sitesi uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Web Sitesi’nde yayım anında yürürlüğe girer. Web Sitesi’nin kullanımı ya da Web Sitesi’ne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz  bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi,resim, Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz  ve diğer markalar, www.prestijb-boncuk.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (Materyaller) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Web Sitesi’nde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Prestij Boncuk/Yusuf Yavuz, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Her türlü sorunuz için Web Sitesi’nde yer alan Yardım bölümünü inceleyebilir veya e-posta adresimizden bize ulaşarak her türlü sorunuza 3 (üç) iş günü içerisinde yanıt alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR