Menü
Sepetim

Deniz Kabuğu Boncuklar

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Deniz Kabuğu Boncuğu

Takı tasarımcılarının tercih etmiş olduğu ürünlerin başında gelen deniz kabuğu boncukları, özel alanlarda işlenmekte ve kullanıma hale getirilmektedir. Farklı boyut ve özellikler satışa sunmuş olduğumuz deniz kabukları, kimi zaman saf ve kimi zaman ise metal malzemeler ile imal edilerek, görünümleri elde edilmektedir. Daha çok bayanlar arasında oldukça kullanışlı olan deniz kabuğu boncukları kolye, küpe ve bileklik amaçlı tasarımlar için ideal olmaktadır.

Deniz Kabuğu Boncuğu Modelleri

Fabrika ortamlarında özel malzemeler ile birlikte işlenerek, kullanıma hazır hale getirilmekte olan deniz kabuğu boncuğu ürünlerimizde delikli, metal ve gümüş modeller yer almaktadır. Delikli deniz kabuğu boncuklarımız paket halinde satışa sunulmakta ve paketin gramı ise 5 gram ağırlığındadır. Ölçülerinde farklılık görülebilen deniz kabuğu boncuklarında özel delikler açılmış ve buna kolye ya da bileklik yapımı için idealdir. Bir diğer modelimiz olan açık sarı renkli deniz kabuğu boncuğu ise metal malzemelerden elde edilmiştir. Yaklaşık 2x1,3 cm olan bocuğun boyutu, 10 adet halinde satılmaktadır. Gümüş deniz kabuğu boncuğumuz ise metalden elde edilmiş ve fiyatı bir adet üzerinden hesaplanarak satışa sunulmuştur.

Deniz Kabuğu Boncuğu Ne Amaçla Kullanılabilir?

Deniz kabuğu boncuğu denince özellikle kadınların aklına ilk olarak kolye, küpe ve bileklik yapımı gelmektedir. Özel taşlı malzemeler ve ipler yardımı ile tasarımlar yapılarak, daha gösterişli ve el yapımı takı aksesuarlarının kullanılabilmesine yol açan ürünlerimiz, aynı zamanda ev, ofis ya da farklı yapı alanlarında süs eşyası için kullanılabilmektedir. Bir tablo üzerinde özel yapıştırıcılar ile yapıştırılan deniz kabuğu boncuk malzemelerimiz, kullanıldığı alanın daha estetik ve kaliteli görünmesini sağlamaktadır. Renk seçenekleri sayesinde de her türlü ev ya da farklı eşyalar için kullanılabilmektedir. Ayrıca kıyafetlerin üzerinde de kullanılabilen ürünlerimiz özelliklerine göre gram ya da adet üzerinden satılmaktadır.

Deniz Kabuğu Bocuğu Fiyatları

Site adresimiz üzerinden en uygun fiyatlar ile satın alabilecek olduğunuz deniz kabuğu boncuk çeşitlerimiz için 100 TL üzerindeki alışverişlere ücretsiz kargo hizmetine yer vermekteyiz. Mat gümüş görünümlü metal deniz kabuğu boncuğu fiyatının tanesi 2,50 TL’yken delikli deniz kabuğu boncuğu ürünün 25 gramı 10,00 TL olarak hesaplanmaktadır. Daha detaylı bilgi ve sipariş kolaylığı için whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.