Menü
Sepetim

Jüt Kese

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Jüt Kese

Urgan ip malzemeleri kullanılarak üretilmiş olan jüt kese ürünlerimiz, özel gün ve geceler olarak bilinen kına ya da düğün organizasyonları için yaygın olarak tercih edilmektedir. Gelin ya da damada yakılacak olan kınaların ardından ellerin sarılması ve korunmasını sağlayan ürünlerimiz, aynı zamanda farklı ürünlerin korunması içinde avantaj sağlamaktadır. Özel iplerde yer alan renk çeşitleri sayesinde, daha fazla kaliteli görünüm sağlayan kese malzemelerimiz, küçük ya da büyük boyutlu olarak üretilmiş ve buna göre her türlü ihtiyacın karşılanmasına önemli rol oynamaktadır.

Uygun Fiyatlı Jüt Kese Çeşitleri

Özel ayarlanabilir açma ve kapa alanları ile güvenli koruma işlevini sağlayan jüt kese ürünlerimizde 17 x 12 cm boyutlu büyük modellerimiz, 14 x 10 cm boyutlu ise küçük modellerimiz yer almaktadır. Renk seçenekleri ve boyutlarına göre farklı fiyatlar üzerinden, internet ortamında satışa sunmuş olduğumuz malzemelerimizde, iade ve değişim ayrıcalıkları da yer almaktadır. Küçük boyutlu jüt kese ürünlerimizin tanesi 1,50 TL, büyük boyutlu jüt kese malzemelerimizin tanesini fiyatları ise genel olarak 2,50 TL arasındadır. Kırmızı, pembe ve mavi renk seçenekleri ile sunmuş olduğumuz ürünlerde, aynı zamanda ip parçalarında yer alan siyah, beyaz, sarı ve yeşil renkler ile birlikte daha fazla modeller mevcut olmaktadır.

Jüt Kese Ürünlerinin Kullanım Alanları

Daha çok ev alanlarında yaygın olarak kullanılmakta olan jüt kese ürünleri, ofis ya da bakım evlerinde de kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra özel malzeme ve cihaz korumak amaçlı da kullanılabilen jüt keseler, özel tasarımları sayesinde kına organizasyonları için son yıllarda yaygın olarak tercih edilmektedir. İnternet adresimiz üzerinden yapacak olduğunuz alışverişlerde, ücretsiz kargo ile adreslerinize ulaştırdığımız jüt kese ürünlerimizin toplam miktarının 100 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra özel iplikleri sayesinde arabalarda asılı şekilde içerisine özel eşyaların konulması amacı ile de kullanılabilen ürünlerimiz, iade ve değişim garantileri ile birlikte daha da güvenli yöntemler ile alınabilmektedir. Satın almış olduğunuz ya da almak istediğiniz ürünler için canlı destek hizmetimizden faydalanabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.