Menü
Sepetim

Nako Bonbon Lüks

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 64 (3 Sayfa)

Kış mevsiminin iyiden iyiye kendisini gösterdiği bu günlerde, örgü işinden anlayan hamarat kadınların bir numaralı gözdesi örgü ipleri olmakta ve kadınlar birbirinden güzel örgü işleriyle farklı tarzlar ve tasarımlar yaratmaktadır. Çocuklar için örülen kazak, şapka ve atkı gibi giysilerde daha çok model üretilir. Nako firması çeşitli örgü ipi seçenekleriyle çok fazla tercih edilen bir firmadır. 

  Nako Bonbon Lüks

   Nako oldukça farklı model ve renk seçeneğiyle özellikle kadınlar arasında çok tercih edilir. Nako bonbon lüks iplikleri % 100 akrilikten ve imal edilmekte ve bir ipliğin gramajı 100 gram olarak satılmaktadır. Kış ve sonbahar örgüleri için idealdir. 2 numaralı tığ veya 4- 4.5 numaralı şiş ile birlikte kullanılır. Nako bonbon lüks muare iplikleri genelde bebek kıyafetlerinde kullanılır. % 100 premium anti- pill akrilik maddeden üretilmiştir. 2 numaralı tığ ve 3.5- 4.5 numaralı sis ile örülür. Sonbahar, kış ve ilkbahar için uygundur. Patik ve bere gibi bebek kıyafetlerinin örgüsünde tercih edilir. Kazak ve kaban gibi örgülerde misina şiş kullanılır. Bu şiş kolay bir örgü avantajı verir. Nako bonbon lüks modelleri farklı renk seçenekleri ile satıştadır. Ayrıca çeşitli renklerin bir araya geldiği alacalı modelleri de örülen örgüde farklılık ve hoş bir örgü işi yapılması için idealdir.

  Nako Bonbon Fiyatları ve Kullanım Alanları 

  Nako bonbon lüks satın almak isteyenler için nako bonbon lüks fiyatları imal edildikleri malzemeye göre 5- 6 TL. den başlamaktadır. Muare ipliklerin fiyatı ise 8.5- 9 Tl. den satışa sunulmaktadır. Diğer örgü iplik fiyatları kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Bu iplikler özellikle örgü oyuncak tasarımlarında ve örgü çantalarda kullanılır. Nako bonbon lüks iplikleri hırka, kazak, şal, bebek kıyafetleri, koltuk şalı, dekoratif yastıklar, banyo lifi ve battaniye hatta örgü perde gibi giyim ve tekstil ürünlerinin ve modellerin yapımında kullanılabilir. Her renk için bir kod numarası verilmiştir. Böylece iplik yeniden alınmak istendiğinde bu kod numaralarından kolayca bulunmaktadır. Her örgü çeşidi için bir aksesuar seçeneği vardır. İpliğe göre doğru şiş veya tığ seçilerek kullanılmalıdır.