Menü
Sepetim

Miyuki Metal Aparatlar

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 72 (3 Sayfa)

Miyuki Metal Aparat Çeşitleri

Miyuki boncuklar bilinen en küçük boncuklardandır. Miyuki boncuklarla pek çok takı hayat bulmuştur ve çok eski yıllardan beri kadınların ve erkeklerin gözdesi haline gelmiştir. Miyukiden yapılan herhangi bir takının çok sevilmesinin en önemli sebeplerinden biri küçük boncukların işçiliği daha iyi göstermesinden kaynaklanmaktadır. Küçük boncuklarla nasıl bir takı tasarlamak isterseniz, o kadar ince işçilikli ve tasarım görünmektedir.

Miyuki boncuklar ile yapılan takı tasarımları için belli başlı metal aparatlar kullanılıyor. Bileklik kasaları bunlardan bazıları. Pek çok metalin rengini ve dokusunu yansıtabilen, miyuki bilezik kasası olarak bilinen e miyuki boncuklarla bilezikler yapmanıza yarayacak olan miyuki boncuk kasaları, özellikle 2016 yaz sezonunun en çok kullanılan takıları arasında yer alıyor. Hobi işi veya satış amacı ile yapacağınız miyuki bileziklerin etraflarını miyuki boncuklarla çeşitli tekniklerle bezeyebilirsiniz.

​Miyuki Metal Aparat Fiyatları

Miyuki bilezikleri özellikle toplu alımlar için sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. çeşitli materyallerden ve oldukça uygun fiyatlarla dilediğiniz sayıda alabileceğiniz miyuki metal aparatlar, takı tasarımlarınızdaki yaratıcılığınızı artıracak, eğer takı tasarımlarınızı kar amacı ile yapıyorsanız oldukça yüksek oranlarda kar edebileceğinizi, kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız için yapacağınız tasarımlarda ise amatörlükten çıkıp daha profesyonel işler yapabileceğinizi keşfedeceksiniz. Tüm materyallerimiz açıklamalarında ve fotoğraflarındaki gibidir, tamamı tene zarar vermeyecek, suya ve gün ışığına karşı oldukça dayanıklı, kopma kırılma gibi dış etkenlere karşı ise mukavemetlidir.