Menü
Sepetim

Şerit Lastik

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 45 (2 Sayfa)

Şerit Lastikli Saç Bandı

Her yaş gurubu için tercih edilen saç bandı ürünlerimiz, özel şerit lastik malzemeler ile desteklenmekte ve buna göre daha rahat kullanım avantajı elde edilmektedir. Daha çok kadın ve küçük kız çocukları için avantajlı olan saç bandı modellerimiz, sade ve klasik görünümleri sayesinde erkekler içinde kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra özel lastikli olarak sunduğumuz ürünlerde, saç bandı tasarımı yapmak ve üzerine çeşitli malzemeleri ekleyerek, daha canlı renkteki saç bandı elde etmek isteyen kişiler içinde avantajlı ürünlerimiz arasında yer almaktadır.


Saç Bandı Kullanımı

Saç bandı denince akla ilk olarak, saçların ön kısmına takılan malzemeler gelmiş olsa da, geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan ürünler, yapılacak olan farklı tasarımlar ile birlikte daha güzel görünümün ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Lastiklerin genişliği 20 mm olmakta ve internet üzerinden satışa sunmuş olduğumuz ürünlerin fiyatları ise 1 m üzerinden değerlendirilmektedir. Geliştirilen özellikler ile birlikte saçların arkasında küçük parça halinde kullanılabilmesi de mümkün olmaktadır. Aynı zamanda eşarp ve şal görünümlü olarak da tercih edilen saç bantları, her zevke ve kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir.


Saç Bandı Modelleri

Özel sıkı lastik malzemeleri ile desteklenmekte olan saç bandı parçalarımız, bu sayede saçlardan kaymadan sorunsuz olarak kullanım ayrıcalıklarını taşımaktadır. Silikon malzemesini kullanarak, rahat şekilde yapıştırabilecek olduğunuz malzemelerimiz, aynı zamanda elastik yapısı sayesinde her türlü kafa yapısına uygun olarak tercih edilebilmektedir. Lacivert ve siyah parça malzemeleri ile piyasada yer alan ürünlerimizi, internet üzerinden uygun fiyatlar dâhilinde satın alabilir, aynı zamanda toptan ya da perakende satış ayrıcalıklarımızdan da faydalanabilirsiniz.


Saç Bandı Fiyat Seçenekleri

Her ne kadar saçlarda estetik görünümlü kullanılabilmeyi sağlamış olsa da, daha farklı amaçlar içinde kullanılabilen şerit lastikli malzemelerimiz, aynı zamanda bileklik ya da kumaş pantolon ya da etek çeşitleri için kemer olarak tasarlanarak da kullanıma uygun olmaktadır. Lacivert ve siyah renkleri ile fark etmeksizin 1,50 TL’den satışa sunduğumuz malzemeler için toptan alımlarda ücretsiz kargo avantajımızdan faydalanabilirsiniz. Ancak ücretsiz kargo hizmetimiz yalnızca 100 TL ve üzeri ürünler için geçerlidir.