Menü
Sepetim

Tül

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Grek tüller ile şık organizasyonlar!

 
Organizasyon ve davetlerde, kapı süslemelerinde, nikâhlarda sandalye süslemelerinde, aslında aklınıza gelecek her tür davet ve organizasyonda daha yumuşak geçişler vermek için kullanılan ince tüller, değişik ve sade bir uyum yakalamanızı sağlar. Tüller ne kadar ince olursa o kadar çok tercih edilir zira tüllerin kullanılma amacı masumiyet formunu yakalamaktır. Bu yüzden en çokta yeni doğan bebeklerin hastane odası kapılarını, ev kapılarını ve ya oda kapılarını süslemek için kullanıyor. Düğün ve nikâh davetlerinde ise masaların üzerinde, nikah masalarında, sandalyelerde gelinin sevdiği bir renkten tül süslemeler yapılıyor. İnce formu sayesinde mekana istenilen “bulutların üzerinde” hissiyatı veriliyor.

Grek tüller Satın Al

Grek tül bu görevi en iyi yerine getiren malzeme olarak kullanılır ve pek çok süsleme işi yapan organizatörler bu malzemeyi tercih eder. Yapısal olarak hafif ve tam ayarında bir şeffaflıkta olan bu tüllerin tül kategorimizde hemen hemen her tonunu bulabilirsiniz. Sert renkler tercihinizse ve süslemeleriniz ona göre dizayn edildiyse yine bu tür renkleri kategorimizden bulmanız mümkündür. Ana renklerin tamamını en kaliteli malzeme ile bütünleştiren grek tüller, artık organizasyon süslemelerinde herkesin tercihi haline geldi. Tüllerin istenilen şekli alması, istenilen şekli alacak formda ve dokuda olması da bir artı olarak görülüyor.

Mavi grek tül ile gökyüzü masumiyetini yakalayabilir, kırmızı grek tül ile çarpıcı bir süsleme elde edebilirsiniz. Siyah grek tül ile siyahın asaletini süslemelerinize taşıyabilir, yeşil grek tül ile doğal bir görüntü sergileyebilirsiniz. Sarı grek tül ile renklerin canlılığını gözler önüne serebilirken, pembe grek tül ile yumuşak bir form elde edebilirsiniz. Beyaz grek tül aracılığıyla renkli fonlarınızı canlandırma imkanını da bulabilirsiniz. Su yeşili, fuşya gibi ara ve çok tercih edilen renklerle gönlünüzden geçen renkte grek tül bulma imkânını ise tül kategorimizde ayağınıza getirdik. Tüllerimizin eni 2 metre iken, boyu 1 metredir. Süsleme yapacağınız forma göre dilediğiniz şekilde kesilebilen bir malzemedir.
Süsleme sanatlarında grek tül temin etmeniz ve evinize kadar ulaştırılabilmesi imkânlarını sizlere sunmaktan keyif alıyoruz.