Menü
Sepetim

Nako Sport Wool

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 63 (3 Sayfa)

Nako-Sport-Wool

             Örgü örmek zor ve zahmetli bir iş gibi görünse de aslında, oldukça zevkli ve eğlenceli bir aktivitedir. Kendinizi gergin hissettiğinizde örgü örmek kafanızı dağıtacak, stresten arınmanızı sağlayacaktır. Kendi ördüğünüz bir giysiyi giymek ya da sevdiklerinizin giymesi sizi ayrıca mutlu eder. Özellikle de uzun yıllar kullanılabilen, muhteşem ürünler tasarladığınızda örgü örmekten daha çok zevk alırsınız.

             Uzun yıllar kullanılabilen, kaliteli ve dayanıklı ürünler tasarlayabilmek için de yine oldukça kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı bir ipe ihtiyacınız vardır. Bu yüzden Nako markası birbirinden farklı çeşitleri ile ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Örgü ipi sektöründe lider olan Nako’nun en çok tercih edilen ve en gözde iplerinden biri soğuk kış günlerini ısıtan Nako Sport Wool ipleridir.

  Nako Sport Wool Özellikleri

             Nako Sport Wool, hammaddesi %25 Yün, %75 Premium Akrilik içeren bir iptir. İçerisinde bulunan %25 değerindeki Yün sayesinde oldukça yumuşaktır. Soğuğa ve sıcağa karşı koruma sağladığı gibi hava alabilen özelliğe sahiptir. Ayrıca vücudunuzdaki nemi emerek buharlaştırabilir. Premium akrilik ise insan yapımı bir ip olduğundan dolayı sentetiktir ve doğal iplerden çok daha sağlamdır. Kaliteli bir ip olmasına rağmen Nako Sport Wool fiyatları bütçenize uygundur.

             Nako Sport Wool, daha çok spor giyim ürünleri örmek için uygundur. Mükemmel yumuşaklık ve kalın kumaşı sayesinde ördüğünüz kıyafetler yalnızca içinizi ısıtmakla kalmayacak, aynı zamanda oldukça şık ve modaya uygun ürünler tasarlayabilmenize yardımcı olacaktır. İçerisindeki akrilik sebebiyle dikişi izleyebileceğiniz bir yön mevcuttur. Bu sayede örgü örmeye yeni başlayan kişiler için ideal bir tercihtir. Nako Sport Wool modelleri ile birbirinden güzel kazak, atkı, bere, yelek, hırka ve pançolar örebilirsiniz. 

Nako Sport Wool ipler kalın yapısından dolayı 6 ile 7 numara şişlerle ya da 4,5 numara tığ ile örülmektedir. Seçilen modeller ile tasarlanacak motifler ipin kalınlığından dolayı oldukça önemlidir. Eğer Nako Sport Wool ipler ile örgü örecekseniz sürekli tekrar eden ve kaba motiflerden kaçınmalısınız. Sitemiz üzerinden beğendiğiniz rengi seçip “Nako Sport Wool satın al” butonuna tıkladıktan sonra detayları inceleyerek, alışverişinize devam edebilirsiniz.