Menü
Sepetim

Nako Süper Angora

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Nako-Super-Angora

             Tavşan tüyünden elde edilen ve kullanıldığı ürüne özel dokusuyla fark katan nako super angora ipliğiyle soğuk kış günlerine özel sıcacık modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Kendine has yumuşak renkleriyle kazak, şal, aksesuar, hırka ve bebek kıyafetleri hazırlamak için tercih edilen yumaklar, Moher, Yün ve %75 Premium Akrilik karışımdan hazırlanır.

Angora Yününün Özellikleri Nelerdir?

             İnce, hafif ve düz liflerden hazırlanan nako super angora modelleri kullanılan desen ya da örgü çeşidinin de net bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcıdır. İpeksi kayganlığa sahip olan iplik çeşidine kaliteli görünüm veren özellik, hazırlanan el emeği göz nuru modelin değerinin de artmasını sağlar.

             Parlak, yumuşak, dalgalı ve hoş renklere sahip bu iplik çeşidiyle kişiye özel tarzın dışarıya yansıtılması sağlanabilir. Sıcak tutma özelliğine sahip olan bu iplikle hazırlanan aksesuarlar tüm kış sezonu boyunca keyifli bir şekilde kullanılabilir. Sahip olduğu soft renkler nedeniyle angora iplik bebek ve çocuklar için örülen kazak, yelek ve patiklerin de favori iplik tercihi olarak gösterilebilir.

Angora İpliğin Kullanılabileceği Modeller

             100 gramlık ambalajlar halinde satılan angora yumakları yaklaşık olarak 395 metre uzunluğa sahiptir. 3,5-4 numara şiş veya 2 numara tığ ile sonbahar, kış ve ilkbaharda kullanılacak çeşitli üst giyim modelleri, aksesuarlar ve bebek odası tekstil ürünleri hazırlanabilir. 10x10 cm'lik bir ölçü için 19 ilmek çekilmeli ve 27 sıra örülmelidir. Hazırlanacak modele göre online nako super angora satın al seçeneği üzerinden siparişler hazırlanabilir.

             Normal beden ölçülerine sahip bir kadın kazağı için alınması önerilen yumak sayısı 5'tir. Desenli veya çizgili ürünlerde farklı renk tercihleriyle sezon modasını yakından takip edecek modeller ortaya çıkarılabilir. Biraz yaratıcılıkla ve yardımcı malzeme tercihiyle mağaza vitrinlerinden fırlamış gibi görünen ürünler elde edilebilir.

            Siparişinizi tamamlamadan önce nako super angora fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, sezon moda renklerine, ihtiyacınıza ve hayal ettiğiniz modele uygun renk seçimiyle online siparişinizi tamamlayabilir ve iplerinizi kapınızdan teslim alabilirsiniz. Deri parçalar, ışıltılı tokalar, renkli ponponlar ve yaratıcı düğmeler eşliğinde bütün bir kış boyunca üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz kazaklar örebilirsiniz.