Menü
Sepetim

Nako Calico

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 45 (2 Sayfa)

Nako-Calico

 

            Nako, 1962 yılından bu yana örgü ipliği üretimi sektöründe lider konumunda olan bir kuruluştur. Birbirinden farklı çeşit, renk ve modelleri ile en geniş ip üretim kapasitesine sahiptir. Her zevke ve her dokunuşa hitap eden örgü iplerini en uygun fiyatlardan satışa sunmaktadır. Bu iplerden en gözde olanlar arasında ise Nako Calico modelleri yer almaktadır.

 

            Nako Calico modelleri oldukça sağlam, kaliteli ve sağlıklı ip çeşitleridir. Genellikle yaz, ilkbahar ve sonbahar aylarında ince dokusundan dolayı, hafif serin havalarda tercih edilen; kazak, hırka, yelek, şal, etek ve elbise örmek için idealdir. Nako Calico ip çeşitleri ile örülen giyim ürünleri kaşındırmaz, terletmez ve oldukça rahattır.

 

 Nako Calico İp Çeşitleri

 

            Birbirinden farklı renk seçenekleri ile Nako Calico modelleri 4 farklı çeşitte bulunur. Bunlar, calico, calico simli, calico ince ve calico jakar modelleridir. Nako Calico fiyatları ise oldukça uygundur. Tüm calico çeşitleri ile örülen giyim ürünleri makinede kolaylıkla yıkanabilir, düşük sıcaklıkta ütülenebilir. Hatta ütü gerektirmeden de kurutulup giyilebilir.

 

            Tüm iplerin yumak gramajı 100 gramdır ve oldukça ince yapılı bir iptir. Örgü için en ideal şiş 2 ile 4 numaralı şişlerdir. Aynı zaman da tığ örgüsü içinde idealdir. Hammaddesi %50 pamuk %50 premium akriliktir. 42 adet Calico renk seçeneği ile, öreceğiniz bir giyim ürünü oldukça ince, kaliteli ve sağlıklı olmasının yanı sıra birbirinden güzel modellerle, eşsiz tasarımlara imza atabilirsiniz.

 

            Nako Calico Simli modelleri, ipin arasından geçen sade simler ile oldukça şık kazaklar, yelekler hatta hırkalar tasarlayabilirsiniz. Nako Calico Simli, 4 ya da 5 numaralı şişlerle örülmektedir. Hammaddesi %49 pamuk %49 premium akrilik ve %2 oranında simdir. 20 farklı renk seçeneğine sahip olan Nako Calico simli, genellikle ilkbahar, yaz ve sonbahar aylarında hafif havalarda kullanılan hırka, kazak, şal gibi kıyafetleri örmek için tercih edilir.

 

            Uzun yıllar giyebileceğiniz, çabucak deforme olmayan, ince yapılı olması rağmen kopmayan ve emeğinizin karşılığını veren bir ip tercih ediyorsanız Nako Calico modelleri tam size göredir. Hemen sitemiz üzerinden beğendiğiniz ipi “Nako Calico satın al” butonuna tıklayarak siparişinizi verebilirsiniz.