Menü
Sepetim

Matubo Boncuk

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 99 (4 Sayfa)

Matubo Boncuk

 

Doğada bulunan pek çok farklı taşların toplanıp, özel alanlarda işlenmesi ile birlikte elde edilmekte olan matubo boncuk ürünlerimiz, aklınıza gelebilecek olan her türlü ürün, malzeme ya da kıyafetlerin üzerinde kullanılabilmektedir. Renk çeşitlerinin bol olması ve oldukça kullanışlı olması sebebi ile takı tasarımcıların yaygın olarak tercih etmiş olduğu boncuklarımız için farklı fiyatlar üzerinden satışları gerçekleştirmekteyiz. Genellikle toplu alımlar için indirim ve kampanyalar sunan firmamız, siparişlerinizi whatsapp üzerinden kolay şekilde verebilmenize öncülük etmektedir.


Matubo Boncuk Ürünlerinin Renk Seçenekleri

Özel malzemeler kullanılarak elde edilen matubo boncuk ürünlerimizde yeşil, mavi, kahverengi, beyaz, gümüş, siyah ve kırmızı gibi zengin renk seçeneklerine sahiptir. Elmas şeklindeki kesimlere sahip olan ürünlerimiz, bu özellikleri sayesinde bileklik yapımı, kolye tasarımı ve elbiseler üzerinde çeşitlilik amaçlı da yaygın olarak kullanılabilmektedir. Özel cihazlar ile birlikte delinmiş olan boncuk malzemeleri, buna göre ipler yardımı ile daha farklı alanlarda kullanıma sahip olmaktadır. Yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı ve sağlam olma özellikleri ile yer alan matubo boncuk ürünlerimiz, buna göre her türlü mevsim şartları için sorunsuz olarak kullanım ayrıcalığını da taşımaktadır.


Kapı Perdesi Tasarımı İçin Matubo Boncuk Çeşitleri

Dış ve balkon kapılarında son dönemler için kullanılan kapı perdesi ürünleri, genel olarak sıradan ve sönük kalmaktadır. Daha gösterişli ve kaliteli kapı perdesi ürünlerinin ortaya çıkabilmesi için tercih edilen matubo boncuk ürünlerimiz, zengin renk seçenekleri ve sıcaklığa dayanıklı olması sayesinde tavsiye edilmektedir. Satın almak istediğiniz boncuk çeşidi için telefon numaramız ya da canlı destek hattından ulaşabilmeniz mümkündür. Özellikleri, renk seçenekleri ve de boyutlarına göre farklı fiyatlar üzerinden satışa sunduğumuz ürünlerde, ücretsiz kargo hizmeti firmamız tarafından müşterilerimize sağlanmaktadır.


Matubo Boncuk Ürünlerinin Ortalama Fiyatları

Dilerseniz toptan, dilerseniz de perakende hizmetlerimizden yararlanarak satın alabilecek olduğunuz ürünlerde, fiyat farklılıkları yer almaktadır. Matubo 8x5 mm boyutunda, 60 ile 70 adet ürünün yer aldığı boncuklar 8,00 TL, 9,00 TL ve 10,00 TL arasında değişmektedir. Ürünlerin rengi, malzemesi, boyutları ve sayılarına göre farklılık gösteren fiyatlar için canlı yardım hizmetimizden yararlanarak, en doğru fiyatlara ulaşabilirsiniz.