Menü
Sepetim

Nako Bonbon Classic

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 58 (3 Sayfa)

Nako-Bonbon-Classic

            Örgü örmek; size huzur veren, kafanızı dağıtmanızı sağlayan, eğlenceli bir o kadarda zevkli bir eylemdir. Fakat bu eylemi gerçekleştirirken, siz ve sevdikleriniz için uzun yıllar kullanılabilecek kaliteli, sağlıklı, dayanıklı ürünler tasarlamak size aynı bir mutluluk verir. Bu yüzden kullanacağınız ipin markası, modeli ve yapısı oldukça önemlidir. Tüm bu özellikleri içerisinde barındıran, emeğinizin karşılığını misliyle verecek, birbirinden farklı motiflerle yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz ip ise hiç şüphe yok ki Nako Bonbon Classic modelleridir.

             Nako Bonbon Classic, örgü örme alanında uzmanlaşmış kadınların bir numaralı tercihidir. Çünkü bu ipler çıkaracağınız tüm motiflere uyum sağladığı gibi oldukça kolay örülebilmektedir. Nako marka iplerin tamamında olduğunu gibi Nako Bonbon Classic modelleri de oldukça kaliteli, dayanıklı ve sağlıklıdır.

  Nako Bonbon Classic Özellikleri

             Nako Bonbon Classic, 0 Akrilik hammaddesinden üretilmektedir. Akrilik, iplik, kumaş ya da birçok başka ürüne dönüştürülebilen bir sentetik maddedir. Ayrıca bu ipler sentetik olmaları sebebiyle çok çeşitli renk yelpazesine sahiptir. İnsan yapımı bir ip olmasından dolayı doğal ip türlerinden olan pamuklu ve yün iplere göre çok daha dayanıklıdır. 0 Akrilik olmasının avantajlarından biri de dikişi izleyebileceğiniz bir yön olmasıdır. Özellikle örgü işlerine yeni başlayanlar ve ters düz örgülerde acemi olanlar için Nako Bonbon Classic ideal bir seçimdir. Ayrıca Nako Bonbon Classic fiyatları oldukça ucuzdur.

             Nako Bonbon Classic yumak gramajı 100 gramdır. 4,5 ve 5 numara şişlerle mükemmel bir uyum sağlar. Özellikle kış, sonbahar ve ilkbahar aylarında serin ve soğuk havalarda sıcacık kalmanızı sağlar. Nako Bonbon Classic ile hırka, kazak, yelek, etek, elbise ve aksesuarlar örebilirsiniz. Yüne alerjisi olanlar için bir alternatiftir. Yalnızca giyim ürünleri değil aynı zamanda Nako Bonbon Classic ile, kullanışlı battaniyeler, kilimler ve çocuklarınız için oyuncaklar örebilirsiniz.

             Nako Bonbon Classic ipleri sitemiz üzerinden inceleyerek satın alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz ürünü açtıktan sonra yanında bulunan “Nako Bonbon Classic satın al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece sevdikleriniz için muhteşem el emeği örgü ürünleri tasarlayabilir ve özel günlerde hediye edebilirsiniz.