Menü
Sepetim

Jüt İp

199,00TL Vergiler Hariç:180,91TL
161,94TL Vergiler Hariç:147,22TL
20,27TL Vergiler Hariç:18,43TL
20,27TL Vergiler Hariç:18,43TL
Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)

Jüt İpler İle Kaliteli Tasarımlar

             İşlendikten sonra da ışıltılı doğal parlaklığını koruyan jüt ip çeşitleri, altın elyaf olarak da anılmaktadır. Anti – statik kalitesi son derece yüksek olan jüt ipler ile çalışmalar yapmanız son derece kolay ve eğlenceli olacaktır. Birçok alanda kullanılabilen jüt ip modelleri, geniş renk seçeneğine sahiptir. Gram olarak da farklı seçenekleri sunulan jüt iplerimizin kalınlıkları da modele göre değişmektedir. Yapacağınız işe ve zevkinize göre uygun olan renklerden birini seçebilirsiniz.

  Her Alanda Kaliteli Tasarım

             Dekoratif tasarımların vazgeçilmezlerinden olan jüt ip modelleri, farklı süslemelerde ve paketleme – ambalaj gibi işlemlerde kullanılabiliyor. Modellerimiz arasında sarı, yeşil, mavi, kırmızı, pembe ve kahverengi renk seçenekleri sunulmaktadır. Yumak ağırlığı 100 gram ile 200 gram arasında değişiyor. Ayrıca jüt iplerimizin kalınlığı ise ortalama olarak 2 mm’dir. Yapacağınız tasarımın ya da işin türüne göre uygun olan rengi seçerek çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

             Halk arasında kendir ya da keten ipi olarak da bilinen jüt ipler ambalaj yapımlarında, kuşlara özel kuş yuvası yapımlarında, davetiye süslemelerinde ve buna benzeyen her türlü dekor işlemlerinde kullanılabilmektedir. Hasır ipler olan jüt iplerin sahip olduğu renkler, sizlerin de çok hoşuna gidecek. Evinizi dekore etmek istediğinizde, jüt iplerimiz arasından en uygun rengi seçerek yaşam alanlarınızı daha göz alıcı hale getirebilirsiniz. Evlerde kullanacağınız küçük eşyalarınızı jüt ipler yardımı ile kendiniz tasarlayabilirsiniz.

            El emeğiniz ve tarzınız ile hazırladığınız özel tasarımlarınızı sevdiklerinize hediye ederek onlara değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Hammaddesi jüt bitkisi olan bu ipler ile birçok farklı tasarıma imzanızı atabilirsiniz.

            Hobi işlerinde makrome şeklinde örerek ya da yapıştırarak elde ettiğiniz tasarımı süsleme ya da paketleme amacı ile kullanabilirsiniz. Bununla beraber şapka, supla ve çanta yapımlarında kullanılabilen jüt ipler, vazonun etrafının sarılarak süslenmesinde de kullanılabilir.

            Kategorimizde yer alan jüt iplikler arasında istediğiniz rengi ve ağırlığı seçerek kendinize özel tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Evlerinizde dekoratif objelerinizde, kısa ya da düğün gibi organizasyonlarında gerek duyulan farklı süslemelerde, şişe – kavanoz – kutu gibi ürünlerin süslemelerinde ve ölümsüz anılar olan fotoğraflarınızın süslemelerinde kullanabilirsiniz.