Menü
Sepetim

Tül Kese

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Tül Kese

Özel kurdeleler ile desteklenen ve farklı boyutlarda yer alan tül kese ürünlerimiz, her amaç için sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Tek pakette 100 adet kese bulunan ürünlerimiz yaklaşık olarak 15 ile 20 cm boyutlarında yer almaktadır.


Resim Saklamak İçin Tül Kese Kullanımı

Puantiyeli tasarımları ve tül görünümlü malzemeler sayesinde daha anlamlı işler için kullanılabilen tül kese ürünlerimiz, anıları canlandırmak ve zamanı geldiğinde bakabilmek adına çektirdiğimiz özel zamanlardaki resimler için kullanılabilmektedir. Yaklaşık 100 adet olan ürünlerimiz sayesinde özel fotoğraflarınızı koyabilecek olduğunuz ürünlerimiz, tül görünümleri sayesinde içindeki resimlerin dışarıdan bakıldığında gözükmesini sağlamaktadır.


Kına Şekeri Dağıtımı İçin Tül Kese Modelleri

Sünnet ya da düğünler için gerçekleştirilecek olan kına organizasyonlarında, genel olarak dağıtılan kına, çerez ve şekerler için daha kaliteli görünüm sağlayan tül kese ürünlerimiz, genel olarak küçük boyutlar olmaktadır. Modellerine göre farklı ürün ya da malzemelerin konulabilmesinin mümkün olduğu ürünlerimiz, ücretsiz kargo üzerinden evlerinize kadar teslim edilmektedir. Bahsedilen ücretsiz kargo uygulamamız ise yalnızca 100 TL değeri ve üzerindeki tül kese ürünleri için geçerli olmaktadır. Gümüş puantiyeli ve sarı puantiyeli olarak satışa sunmuş olduğumuz tül kese modellerimiz için kredi kartına taksit seçeneklerine de yer vermekteyiz.


Özel Günler İçin Hediyelik Puantiyeli Tül Kese

Evlilik, doğum günü, sevgililer günü, ya da tanışma yıl dönümü gibi özel zaman ve günler içinde tercih edilebilecek olan tül kese ürünlerimiz, hediyelik olarak satın alınabilmektedir. İçerisine koyulabilecek olan çiçek ya da çikolata gibi farklı ürünler, dışarıdan görünmesi sayesinde daha heyecanlı hediyelerin verilmesini kolaylaştırmaktadır. Bunun yanı sıra mevlit organizasyonlar içinde kullanım kolaylığı sunan ürünlerimiz tespih, şeker ya da dini kitaplar koyularak, kişilere dağıtma amaçlı da kullanılabilmektedir.


Tül Kese Ürünlerinde Yer Alan Fiyat Seçenekleri

Sanal ortam üzerinden daha sorunsuz ve güvenli alışveriş yapmanız için piyasaya sürmüş olduğumuz gümüş ve sarı renkli puantiyeli tel kese ürünlerimiz, firmamız tarafınca %20 indirimli olarak satılmaktadır. Sunulan indirimler sayesinde 40,00 TL değerinde satmış olduğumuz ürünler için, değişim avantajlarına da yer vermektedir.