Menü
Sepetim

Nako Cha Cha

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Nako-Cha-Cha

             Görüntüsüyle insanın içini ısıtan nako cha cha yumakları, eline hayatı boyunca tığ ya da şiş almamış olanları dahi örgüye yönlendirir. Özellikle sonbahar ve kış ayları için birbirinden özel kıyafet ve aksesuarlar ortaya çıkarmak için siz de hemen siparişinizi tamamlayarak öreceğiniz modeli seçmeye koyulabilirsiniz.

  Nako Cha Cha Yumak Özellikleri

             0 premium akrilik olan iplik, 150 gramlık ambalajlarda satışa sunulur. Ortalama 105 metre uzunluğa sahip olan kendinden renkli
nako cha cha modelleri arasından istediğinizi seçerek kış hazırlıklarına başlayabilirsiniz. 10-11 numaralı şiş veya 8 numaralı tığ ile yapılacak örgü seçenekleri arasında; hırka, şal, aksesuar ve ev tekstil ürünleri sayılabilir. Aradığınız tonu daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmak için cha cha serisini renk kodu, renk adı veya renk numarasına göre sıralayabilirsiniz.


            Tığ ve şişte kolay kullanıma sahip olan Nako Cha Cha, birden fazla rengi aynı anda kullanmak isteyenler için en ideal seçenektir. Bir rengin kendi tonları içinde doğal geçişlere sahip olan yumaklar arasında birbirinden canlı tonların aynı yumakta kullanılmış halini de tercih ederek yaratıcılığınızı gözler önüne sereceğiniz bir modelde deneyebilirsiniz.

  Örgü Örmek İstiyorum...

             Siz de örgü örmek, vaktinizi iyi değerlendirmek, ortaya keyifli modeller çıkarmak ve belki de bu işten kazanç elde etmek istiyorsanız nako cha cha satın al işlemini online olarak tamamlayabilir ve mutlu etmek için işe en çok değer verdiğiniz kişiden başlayabilirsiniz. Tonları sezon trendleri ve tüketici tercihleri dikkate alınarak hazırlanan cha cha koleksiyonu ile klasik ürünler hazırlayabileceğiniz gibi, favori aksesuar alternatiflerini de deneyebilirsiniz. Kendinden renkli olan bu iplikle hazırladığınız üründe kullanacağınız aksesuar malzemelerini seçerken aynı tonlardan yana tercih kullanarak tarzınızı ortaya koymayı başarabilirsiniz.

     Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmetlerimiz sayesinde oturduğunuz yerden nako cha cha fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve örmeyi düşündüğünüz ürüne yetecek kadar yumak siparişini hemen hazırlayabilirsiniz. Jean, kadife, kanvas ya da flanel kumaşlarla birlikte uyum içinde kullanılabilecek bir kazak ya da şal ile şıklığınızı bulunduğunuz her yerde konuşturabilirsiniz. Bu ipliği kullanarak 10x10 cm'lik bir alan için 7 sıra ve 10 ilmek atmanız gerektiğini unutmayın.