Menü
Sepetim

Kapı Süsü

Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)

Kapı Süsleri​​

En güzel günlerinizin en anlamlı ifade tekniği; kapı süsleri!
Bebeklerimiz doğdukları zaman büyük bir heyecan ve mutluluk yaşarız. Zorlu bir hamilelik süreci, hastanelere gidip gelmeler, alınan eşyalar, gelen hediyeler derken ıvır zıvır bir sürü eşyamız oluyor. Doğum anından itibaren anne adaylarının görselliğe gösterdiği ilgi heyecan verici. Bu ihtiyaç ve talepten doğan onlarca yeni ürün, süsleme, görsel olarak yapılan onlarca, yüzlerce değişik aksesur var yeni doğanlar için. Kapı süslemeleri de bunlardan biri.


Kapı Süsleri Satın Al

Kapı süslemelerinde doğan ihtiyaçların şehir şehir, ülke ülke değişkenlik gösteriyor olmasının pek çok sebebi var. Ülkemizde var olan adetlerden yola çıkılarak batıdan ilham alındı ve kapı süsleri o gün bugündür yaygınlaştı. Kapı süslemesi dendiği zaman ilk akla gelen standart daire kapısı çelenk süslemeleri fakat şimdi yeni doğan bebekler için farklı kapı süslemeleri yapılıyor. Klasik pembe ve mavi kapı süslemelerine isimler yazılıyor, çoğunlukla sonuna hoş geldin yazısı ilave ediliyor veya standart cinsiyet belirten yazılarda kullanılabiliyor. Dünya dili İngilizce ile yazılan “its a boy” yazılı, mavi renk, erkek çocuk için tasarlanmış kapı süsü ile hastane odasının kapısına ve daha sonra bebek odasının kapısına asılacak olan mavi bebek arabalı kapı süsü misafirlerinizin çok hoşuna gidecektir. Aynı zamanda pembe bebek arabalı kapı süsü ile bir kız bebeğinizin olduğunu ifade edebileceksiniz. 51 cm x 31 cm ebatlarında olan bu ürünler oldukça göz kamaştırıcı ve kapıların üzerinde oldukça şık görünüyor. 
Artık resimli kapı süsleri de oldukça moda. Baykuş temalı mavi renk, iki gözüne resim konulabilen 62 cm uzunluğu ile gayet büyük ve göz dolduran resim çerçeveli kapı süsü ile çocuk odanıza veya bebek odanıza, onların resimleri ile şıklık katabilirsiniz. Resim çerçeveli kapı süsü bebek odalarınızın kapıları için ideal olduğu kadar, farklı yerlerde de çerçevelik olarak kullanılabilir şekilde imal edilmiştir. Teması çocuklara uygun olduğu kadar iç mekanlar içinde oldukça uygundur.
Bu özel günlerinizde seçimini yapacağınız aksesuarlarınızın görüntüleri, bu aksesuarlarda kullanılan malzemenin kalitesine de dikkat etmelisiniz.