Menü
Sepetim

Nako Angora Luks El Örgü İpi

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 46 (2 Sayfa)

El Örgülerinde İp Seçimi

 

            Örgü örmek birçok kadın için boş zamanlarını değerlendirdiği bir hobi olarak görülmektedir. Ancak çoğu kadın örgüyü sadece boş zamanlarını değerlendirmek için değil ek bir gelir kaynağı olarak yapmakta ya da kendisinin veya ailesinin giymesi için ürünler yapmaktadır. Fakat örgü örerken kullanılacak ipin kalitesi ve cinsi de oldukça önem arz etmektedir. Çünkü her bir ip çeşidi farklı farklı örgü ürünleri için tasarlanmaktadır. Bu nedenle örgü örerken doğru ipi seçmek gerekmektedir.

 

 Nako Angora İp Modelleri

 

            Örgü ipleri içerisinde pek çok marka ve model bulunmaktadır. Bunlar içerisinde nako angora lüks adı verilen ip çeşitleri en çok tercih edilen örgü ipleridir. Ayrıca nako angora lüks modelleri fazla olup her zevke göre çeşit ve renkleri bulunmaktadır. Nako angora lüks örgü ipleri diğer iplere oranla daha kalın bir yapısı olduğu için kışlık örgü ürünlerinin yapımı için uygun olan iplerdir. Bunun yanı sıra nako angora iplerde tüylenme sorunu olmadığı için bu iple örülen kıyafetler uzun süre tüylenmeden ve zarar görmeden giyilebilmektedir. Bu özelliği sebebiyle daha çok bebek ürünlerinin işlenmesinde bu ip daha çok tercih edilmektedir. Bebekler için nako bebe, nako bebe bonbon, nako bebe bonbon lüks, kristal, kalın, ince, nako elit baby, nako kar tanesi, nako pop mix, nako denim, nako hoşgeldin soft gibi özel olarak üretilmiş ip türleri bulunmaktadır. Dolayısıyla bebekler için yapılacak olan her türlü örgü modelleri için uygun olan bu bebe ip türleri seçilip kullanılabilmektedir. Aynı zamanda nako angora lüks iplerin renkli olanları ve simli olan türleri de mevcuttur. Yani her zevke ve tarza göre ip seçenekleri bulunmaktadır.

 

 Nako Angora Lüks İp fiyatları

 

            En kaliteli ve kullanışlı ip türlerinden olan nako angora lüks fiyatları oldukça uygun olup her cebe ve bütçeye hitap etmektedir. Bu nedenle nako angora lüks satın almak isteyen herkesin kolaylıkla alabileceği makul bir fiyata sahiptir. Dolayısıyla hem fiyat olarak bütçeye uygun, hem de kalite bakımından ve kullanışlılık açısından son derece kaliteli ve uygun bir ip türüdür.