Menü
Sepetim

Hediyelik Keseler

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Hediyelik Keseler

Lif malzemelerinden elde edilerek, hazırlanmış olan jüt kese ürünlerimiz farklı renkler ile daha çok kişiye hitap etmektedir. Önceki yıllarda yalnızca sabun koyularak, banyo sırasında kullanılmakta olan kese ürünlerimiz, yapılan tasarım ve yenilikler sayesinde evlerin farklı alanlarında süs amaçlı da kullanılabilmektedir. Daha çok 17 x 12 cm gibi büyük boyutlar ile satışa sunmuş olduğumuz keseler, yakın dost ve akrabalarınız için hediyelik amaçlı da tercih edilmektedir. Aynı zamanda daha küçük modellerinde yer almış olduğu kese ürünlerimizde, 14 x 10 cm boyutundaki modeller de yer almaktadır.

Hediyelik Kese Renk Çeşitleri

Özellikle banyo alanlarında kullanılabilen hediyelik keseler de sabun, şampuan, makas ya da tıraş makinesi gibi banyo cihazlarının özel alanda saklanması amacı yer almaktadır. Uzun yıllar güvenli şekilde kullanım avantajı ile sunmuş olduğumuz hediyelik kese ürünlerinde pembe, mavi, kırmızı ve beyaz renk seçenekleri yer almaktadır. Piyasadaki en uygun fiyat aralıkları ile satışa sunmuş olduğumuz kese ürünlerini toptan ya da perakende olarak satmaktayız.

Hediyelik Kese Modelleri

Mağaza ya da firmaları dolaşma derdi ile uğraşmadan, internet üzerinden tüm modellere erişebileceğiniz ve satın alabileceğiniz hediyelik keseler ürünlerimizde, tül ve jüt modellerimiz yer almaktadır. Hediyelik olarak daha çok tül kese modellerimizin tercih edilmesi ile birlikte ayrıcalık sunan firmamız, bu ürünler için kargo hizmetine yer vermektedir. Jüt modelli kese malzemelerimizin büyük boyları 2,50 TL’den küçük boyları ise 1,50 TL’de satışa sunulmuştur. Bunun yanı sıra içerisine çiçek, resim ya da farklı ürünlerin koyulması ile dekor amaçlı da kullanılabilen tül kese malzemelerimiz ise indirimli fiyat halinde 40,00 TL üzerinden garantili teslimat ayrıcalığı ile satışa sunulmaktadır.

Hediyelik Kese Seçimi Nasıl Yapılır?

Öncelikle kese ürünlerini hediye olarak almak istediğiniz kişilere göre seçim yapmanız ve ne amaçla kullanılacağına göre de tercihlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Tül modelli kese ürünleri genellikle evlerin salonlarında kullanılmakta ve buna göre salondaki diğer eşyalara uyumlu olmasına dikkat edilerek, seçilmelidir. Sitemiz üzerinden kolay şekilde sipariş verebilecek olduğunuz toptan ürünler için 100 TL üzerindeki alış verişlerinizde ücretsiz kargo ayrıcalığımızdan yararlanabilirsiniz.