Menü
Sepetim

Nako Elit Baby

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 61 (3 Sayfa)

Nako-Elit-Baby

            Bebeklerin ciltleri oldukça narin, ince ve hassastır. Bu yüzden onlar için örülecek kazak, hırka, yelek gibi kıyafetlerin ip çeşidine çok dikkat etmek gerekir. Özellikle örgü örülecek ipin doğal iplikten, pamuklu ve yumuşak olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca seçilecek olan iple örülen kıyafetin bebeği terletmemesi, kaşındırmaması ve tahriş etmemesi gerekmektedir. Bu sebeple yıllardır örgü ipi sektöründe hizmet veren Nako markasının bebekler için özel üretilmiş iplerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Nako Elit Baby Özellikleri

             Nako Elit Baby ipler oldukça kaliteli, güvenilir ve sağlıklıdır. 0 Premium anti pill akrilik hammaddeden üretilen ipler bebeğinizin alerjik reaksiyon göstermesine engel olur. Oldukça yumuşak ve narin özelliği sayesinde bebeğinize gereken hassasiyeti gösterecektir. Ayrıca, bebek cilt sağlığı için önemli olan tüylenmeme özelliğine sahiptir.

             Nako Elit Baby yumak gramajı 100 gramdır ve genellikle 3,5 ile 4,5 numara şişlerle örgüye başlanmaktadır. Ayrıca özellikle 2 numara tığ ile de örmeye uygundur. Geniş renk yelpazesi ve çift renkli ipler ile en güzel ve orijinal örgü fikirlerinizi yansıtabilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında bebeğinizi soğuk havalardan koruyacak birbirinden kullanışlı ve şık hırka, kazak, bere ve patikler örebilirsiniz. Ayrıca Nako Elit Baby fiyatları oldukça uygundur.

             Örgü örmek bilinen en ekonomik terapi yöntemlerinden biridir. Özellikle de bebeğiniz için ayrı bir özen göstererek ördüğünüzde üzerine bir de mutluluk eklenir. Bebeğiniz hızla büyüyeceğinden dolayı, uzun yıllar giyemese de Nako Elit Baby iple ördüğünüz örgüler her zaman sağlam kalacak ve bir sonraki bebeği de yumuşaklığı ile saracaktır.

Uzun Ömürlü, Nesilden Nesile...

             Nako Elit Baby ipler oldukça kaliteli, sağlam, kolay deforme olmayan ve emeğinizin karşılığını tam anlamıyla verecek ip çeşitleridir. Bu iplerle ördüğünüz her kıyafeti kolaylıkla makinede yıkayabilir ve düşük sıcaklıklarda ütüleyebilirsiniz. Pek çok farklı ve kullanışlı kıyafetler ortaya çıkarabileceğiniz Nako Elit Baby modelleri ile hayal gücünüzü kullanabilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

             Hatta modelinize karar verdiyseniz sitemizde Nako Elit Baby ipleri arasından uygun olanı ve beğendiğiniz rengi seçip, satın almak için “Nako Elit Baby satın al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sizde bebeğinizi kaliteli, sağlıklı ve yumuşacık iplerle emeğinizi katarak sarıp sarmalayın.