Menü
Sepetim

Nako Süper İnci

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 64 (3 Sayfa)

Hırkalar İçin Zümrüt ve Zeytin Renkli Süper İnci Modelleri

             Birçok farklı renge ev sahipliği yapan nako super inci modelleri aynı zamanda birçok farklı üst ve dış giyim ürünün yapımında kullanılmaya açıktır. Bunların başında sonbahar ve kış ayları için üst giyim modeli olarak tercih edilebilecek hırkalar yer alıyor. Hırka yapımında tercih edilebilecek nako super inci renkleri ise zümrüt ve zeytin renkleridir. Bunun dışında alternatif ve modern renkleri de bünyesinde barındıran bu ürünlerde ön plana çıkan renkler sırasıyla yumurta kabuğu, yaprak yeşili ve de vizon gibi göze hoş gelen renklerdir.

Kazak ve Şallar için Renkli Süper Nako Ürünleri

            Potansiyel alıcıların nako super inci satın al bölümüne tıklayarak inceleyebilecekleri onlarca renk seçenekler halinde kendilerine sunuluyor. Kazak ve şal örmek isteyen müşteriler için özenle seçilmiş renk tercihleri de mevcut. Vişneçürüğü iki farklı tonuyla birlikte alıcılara sunulmaktadır. Koyu ve açık renkte olan vişne çürükleri bu kaliteli ürünlerin ton farklılıkları ile birlikte arz ediliyor. Aynı zamanda özellikle şal yapımında tercih edilebilecek olan üzüm suyu, tropikal deniz ve turuncu gibi göz alıcı renkler de kataloglarda yeni sahiplerini beklemektedir.

 Şapka ve Diğer Örgü Aksesuarlar İçin Onlarca Farklı Renk

             Bu süper kalite modeller ile birlikte sonbahar ve kış ayları için dayanıklı ve sıcak tutan şapkalar yapmak da mümkün. Şapka için renk seçenekleri arasında son yılların popüler rengi olarak kabul edilen pudra ve mint renkleri ön plana çıkıyor. Bunun dışında birbirinden farklı iki rengin bir arada yer aldığı iki katmanlı ürünler de uygun fiyatlar ile birlikte sipariş edilebilir. Bunlara örnek olarak pembeli gri ve kahve menanj gösterilebilir.

 Super İnci Satın Alma Seçenekleri ve Fiyatları

Her bütçeye uygun olan ve tamamen cep dostu olarak nitelendirilen nako super inci fiyatları özel kampanyalar ile birlikte satışa çıkarılıyor. Ürünün görsellerini inceleyip online platformlarda siparişleri tamamlamak da mümkün. Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi yapılmaktadır. Aynı gün içerisinde kargoya verilen tüm modeller 2 - 3 iş günü içerisinde söz konusu adreslere gönderiliyor.