Menü
Sepetim

Gemduo Boncuk

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 39 (2 Sayfa)

Gemduo Boncuk

Özel boya ve parçalar kullanılarak daha kaliteli hale getirilerek, elde edilmekte olan gemduo boncuk ürünlerimiz, aynı zamanda taş olarak da adlandırılmaktadır. Birbirinden renkli tasarımların yapılabilmesini ve kullanılacağı alan ya da ürünlerin daha canlı görünmesi sağlamakta olan taş malzemelerimiz, firmamız üzerinden piyasanın en uygun ücretleri ile satılmaktadır. İşyeriniz ya da kişisel tercihlerini doğrultusunda almak istemiş olduğunuz gemduo boncuk ürünleri için indirim sağlayan firmamız, toplu alımlar için gereken miktarın tamamlanması durumunda, ücretsiz kargo ile ürünleri kapınıza kadar teslim etmektedir. Turuncu, kırmız, mavi, sarı, yeşil, gümüş ya da deniz mavisi gibi çeşitli renk aralıklarında yer alan ürünlerimiz için internet adresimizden kısa süre içerisinde siparişlerinizi vermeniz mümkündür.


Gemduo Boncuk İle Neler Yapılabilir?

Özel cihazlar ile işlenmiş ve fabrika alanlarında içerisinde delikler açılan gemduo boncuk malzemeleri, farklı ip ya da iplik malzemeleri kullanılarak, çeşitli ürünler üzerinde kullanılabilmektedir. Genellikle tekstil alanlarında tercih edilen boncuk ürünlerimiz, kıyafet ve elbiselerin üzerinde farklı tasarımlar için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda gemduo boncuk ile birlikte süs çiçeklerinin konulduğu vazoların altına koyarak, daha farklı ve kaliteli görüntü elde etmenizde mümkün olmaktadır. İp yardımı ile birlikte arkadaş ya da sevdiklerinize bileklik, küpe ve kolye ürünlerini, gemduo boncuk malzemeleri ile birlikte yapabilmenizde mümkün olmaktadır.


Gemduo Boncuk Fiyatları

Farklı gram ve boyutlara sahip olan gemduo boncuk ürünlerimiz, aynı zamanda çeşitli renk aralıklarında yer almakta ve satış işlemlerimizde bu içerikler dikkate alınarak, fiyatlarımız site adresimiz üzerinden yansıtılmaktadır. Boncuklu siyah ürünlerimiz 8x5 mm olarak 10,00TL değerinde satışa sunulurken, kırmızı boncuk ürünlerimizin paket içerisinde 60 ile 70 adedi 8,00 TL olarak belirlenmiştir. Özellikle bu ürünleri satmak isteyen kişiler için sunduğumuz hizmetlerde, toptan satışlarımız yer almakta ve piyasanın en altındaki ücretler üzerinden satışlarımız gerçekleştirilebilmektedir. Kapılarda perde amaçlı tasarım yapılarak da kullanılabilen modern taşlarımızda, satın aldığınız ancak geri iade etmek istediğiniz ürünler için sorunsuz iade ve değişim garantisini firma olarak sunmaktayız. Aynı zamanda telefonla aramak istemeyen ve kısa süre içerisinde sipariş vermek isteyen müşterilerimiz, ürünler için whatsapp üzerinden yazarak, siparişlerini verebilmektedir.