Menü
Sepetim

Nako Hoşgeldin Soft

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 33 (2 Sayfa)

Nako-Hosgeldin-Soft

 

            Örgü örmek bir hobi olmasının yanı sıra yaratıcılığınızı geliştiren en güzel yöntemdir. Ayrıca birbirinden güzel ip çeşitleri ile hem kendinize hem de sevdiklerinize kullanışlı giyim ve aksesuar ürünleri tasarlayabilirsiniz. Fakat uzun yıllar kullanılabilen, dayanıklı ve emeğinizin karşılığını verecek bir ip seçimi yapmanız gerekiyor. Bu iplerle örgü örmek kişiye ayrı bir haz verir. İşte bu yüzden her kadının tavsiyesi olan kaliteli Nako markasından şaşmamalısınız.

 

            Örgü ipi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur, çıkaracağınız motife uygun ipi bulmaktır. Her motife muazzam bir şekilde uyum sağlayacak, Nako Hoşgeldin Soft modelleri ile birbirinden güzel, eşsiz ve yaratıcı motiflere imzanızı atabilirsiniz. Nako Hoşgeldin Soft örgü örmeye henüz yeni başlayan kişiler için de oldukça ideal bir ip çeşididir.

 

 Nako Hoşgeldin Soft Özellikleri

 

            Nako Hoşgeldin Soft Muare modellerinin hammaddesi %60 Bambu ve %40 Polyamid yani polyesterdir. Bambu, doğal iplerin hammaddesi olarak kullanılan, hamur şeklinde elyaf haline getirildikten sonra ayrıştırılan ve doğal yapısı hiç bozulmayan bir iptir. Oldukça kaliteli ve ince yapısına rağmen dayanıklıdır. Polyamid ise en popüler ip çeşididir. Yıpranmaya karşı dayanıklı, esnek ve göz alıcı renkler sağlayabilen ve dünyada üretilen tek sentetik liftir. Her tür lekeye karşı kolayca temizlenebilir.

 

            Yumak gramajı 100 gram olan Nako Hoşgeldin Soft ile her mevsim için; Hırka, kazak, atkı, patik ve bere örülebilir. Hatta bebek odası için aksesuarlar yapılmaya oldukça müsaittir. İnce yapısından dolayı 3 ya da 3,5 numara şişler ideal bir tercihtir. 34 farklı renk seçeneğine sahip olan Nako Hoşgeldin Soft fiyatları da bütçeye uygundur.

 

            Nako Hoşgeldin Soft ile öreceğiniz ürünleri uzun yıllar yıpranmadan ve rengi solmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca makinede yıkayabilir ve düşük ısıda ütüleyebilirsiniz. Yumuşak yapısı ile terletmez, soğuk kış günlerinde sıcak tutar ve kaşındırmaz. Kaliteli, güvenilir, sağlıklı ve oldukça dayanıklı bir ip çeşididir.

             Sizde kendiniz ve sevdikleriniz için birbirinden güzel ve şık tasarımlar yaratmak için, sitemizden Nako Hoşgeldin Soft renklerini inceleyip “Nako Hoşgeldin Soft satın al” butonuna tıklayarak güvenli alışverişinize devam edebilirsiniz.