Menü
Sepetim

Asansörlü Bileklik Aparatı

Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 96 (4 Sayfa)

Asansörlü Bileklik Aparatı

Her bilek yapısı için kolay ayarlanabilir olma özellikleri ile üretilmekte olan asansörlü bileklik aparatı çeşitlerimiz, daha çok bileklik tasarımı seven ve her gün daha farklı bileklik modeline sahip olmak isteyen müşterilerimiz için oldukça avantajlıdır. Özel ip ve deri malzeme çeşitlerinde yer alan bilekliklerin kordon kalınlıkları 2 mm ile 5 mm arasında değişebilmektedir. Özel gün ve zamanlar için oldukça özel takı aksesuarlarının başında gelen bileklikler, kolay kullanım avantajı ile sunulan aparatlar ile daha farklı ve özgün tasarımların yapılabilmesine imkân tanımaktadır.


Asansörlü Bileklik Aparatı Renk Seçenekleri

Özel taş ve malzemeler ekleyerek, daha özgün tasarımlar ile çeşitlendirebilecek olduğunuz asansörlü bileklik aparatlarımız, kıyafet ve diğer aksesuarlara uyumlu olabilmesi adına çeşitli renkler ile satışa sunulmaktadır. Kolye ve bileklik gibi takı tasarımı yapan kişiler içinde sıkça tercih edilen ürünlerimizde yeşil, sarı, gümüş, kırmızı, beyaz, pembe, bordo ve turuncu gibi akla gelebilecek olan tüm renk seçenekleri yer almaktadır. Satın almak istediğiniz ürünler için kolay şekilde yararlanabilecek olduğunuz site adresimiz sayesinde, renk ve fiyatlar içeriklerine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.


Ayarlanabilir Asansörlü Bileklik Aparatı Modelleri

Farklı genişliklerde yer alan bilekler için herkes tarafından kullanılabilmek adına sunulmuş olan bileklik aparatlarımız, özel asansörlü yani ayarlanabilir olmaları sayesinde sorunsuz kullanılabilmektedir. Bilekliklerin uzunluk ölçüleri, ürünlere göre farklılık göstermiş olsa da genel olarak 14 cm arasında görülmektedir. Ortasında bulunan özel metal halka çapları ise daha kolay şekilde ayar yapabilmenizi sağlar ve 7 mm ile 9 mm ölçülerinde görülmektedir. Toptan satış hizmeti sunan firmamız, almak istediğiniz asansörlü bileklik aparatı çeşitlerimiz için ücretsiz kargo avantajını sağlamaktadır. Ancak bu ürünlerin toplam fiyatının 100 ve üzeri olması gerekmektedir.


Asansörlü Bileklik Aparatı Fiyatları

Site adresimizde yer alan telefon numarası ve whatsapp üzerinden kolay şekilde sipariş verebilecek olduğunuz asansörlü bileklik aparatı ürünlerimiz renk seçeneği, uzunlukları ve özelliklerine göre farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır.